Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk pasimmal január...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk pasimmal január elején, írogat néha msn-en, tegnap elkezdi, hogy amióta szakítottunk nincsenek érzései, se nem depis, de nem is örül. Nincs semmi. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Szakítottunk pasimmal január elején, írogat néha msn-en, tegnap elkezdi, hogy amióta szakítottunk nincsenek érzései, se nem depis, de nem is örül...nincs semmi...ez mit jelenthet?
2010. jan. 22. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
azt hogy megszokta a kapcsolatot, így most furcsa neki az egyedüllét.
2010. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
kiégett szerencsétlen! Semmi sem jó neki talán. Ezért.
2010. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként ő depis hajlamú...
2010. jan. 22. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez lehet az a tipikus üresség érzet, ami tök normális egy szakítás után...
2010. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
náalm is ezvan.mi tavasszal szakítottunk 4és fél év után, nyár végén összej9ttem mostani párommal.De semmi.Az túlzás,hogy szerelmes vagyok belé,sőt.Csak megvagyunk.Nem bírom neki mondani,hogy "szeretlek".Ez fáj neki,mondogatja is.22 éves vagyok, nem hiszem,hogy kiégtem.Fogalmam sincs miez,nem hinném,hogy normélis,de olyan mintha nem bírnám közel engedni magamhoz :S sajnos
2010. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!