Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült, hogy az exem lefizet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy az exem lefizetett valakit, hogy tegyen tönkre lelkileg. Van ilyen?

Figyelt kérdés

Igen szemét voltam ez tény, de a párom sem törődött velem szülés után.

Lett egy gyermekünk majd utána már nem foglalkozott velem.


elváltak útjaink. Majd idővel jött egy pasi a semmiből, aki odajött hozzám kedves volt megértő, azt hittem, hogy ő a tökéletes, 5 hónapig voltunk együtt, heti 2-3x találkoztunk.

Beleszerettem teljesen, a lányom is megkedvelte. túl tökéletes volt minden. Majd Egyszer csak megmondta h el kell mondani h nem szeret mert rusnya vagyok, gyerekem van egy selejt vagyok, és csak játék volt az egész színészkedés, és felbérelték őt erre.

Teljesen összetörtem.

Majd a páromtól is kaptam levelet, h reméli ez jól esett.


Mi a véleményetek erről?



2014. szept. 3. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az keméény :D. Csináld ugyanazt.
2014. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyen embert felbérelni? Nem tudod a számát? :)
2014. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mese habbal?
2014. szept. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Azt, hogy az exednek pszichiáter kéne.
2014. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha én lefizetnék egy jó csajt és a végén ezt elmondaná a csaj neki őt ez nem érdekelné mert még örülne hogy együtt volt valakivel.
2014. szept. 3. 19:26
 6/15 anonim ***** válasza:

nem feltetlenul kell hogy lefekudjon vele a csajnak .... egyszeruen csak alazna hogy milyen kicsi a cerkaja , mit akar ezzel

hidd el az lenne az alazas

elmenne egy kicsit a kedve a dolgoktol

2014. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hasonló történetről tudok, de nem expasi bérelt fel mást, hanem egy pasi exe, hogy eltávolítsa az adott pasi szeretőjét, mert hogy a két ember szerették egymás.


A megbizó csajnak volt egy szeretője, őt kérte fel, csak hogy a csaj számitása nem jött be, mert a felbérelt beleszeretett az áldozatába és elvette a gyülölt csajt feleségül, és azóta születtek gyerekeik:DD


Igaz a gyerekes csaj nem volt szerelmes, de egész értelmes vége lett az egésznek:D


Ezt a blamát:)

2014. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
* mert hogy a két ember szerették egymást, és a pasi a megbizó csajhoz nem akart visszamenni.
2014. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jah és a felbérlő liba, és az a pasi aki miatt ez történt, mindkettő depressziós, és egyéb nyügjeik vannak, és nyavajáik. Meg válások, meg alkohol, meg mi egy s más.
2014. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

És hogy a mese, hogy ér véget:


A felbérlő azóta is fut az exszeretőpasija után és cirkuszol és próbálja az adott történettl zsarolni azon felül, hogy a srác nyakába akart egy olyan gyereket varni, aki nem az övé, és követelt pénzt rendszeresen. Egy darabig tejelt a pasi, aztán az asszony közbe lépett és lőn csoda:)

2014. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!