Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lanyoknak egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyoknak egy kapcsolatban milyen elvarasuk van egy fiuval szemben?

Figyelt kérdés
Enis lany vagyok, es van egy 3 eves kapcsolatom. A fiu akivel jarok jol keres, en munkanelkuli lettem sajnos. O soha nem hoz egy szal viragot vagy figyelmesseget, nem is venne nekem semmit soha. Nem vagyok kovetelozo tipus egyaltalan, de szerintem ez igy nem jo. Lanyok valaszat varom, ti mit gondoltok errol.
2014. okt. 4. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
jól d ugjon! :)
2014. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kapcsolatban a legfontosabb a figyelmesség.
2014. okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Oszinte,gyenged,megerto,odaado,kimutatja h imad,ott van amikor szuksegem van ra,okos,van humora,huseges,imadja a szexet,vannak celjai nem materialista,nincsenek mentalis problemai;(agresszio,depresszio,panikbetegseg),gyerekes,csak egy kicsit feltekeny,meg tud vedeni,bator,csak tarsasagban iszik,kicsit lusta,spontan,szetszort,es nem zavarja a trehanysag,emellett jo ha olyan farka van amilyen nekem tetszik es tokeletesen kompatibilis az agyban:-))


Romantikus de nem nyalas,es jo ember.A moralunk,etikank es vilaglatasunk hasonlo es vannak kozos celjaink:-))Nyitott,szeret egyutt furdeni,kijon a szuleimmel es nem akar iranyitani,de szexualisan nagyon dominans:-)))))))


32 No

2014. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyen okos, menjünk közös programokra, , legyen nagyon jó vele a szex, ne legyen rasszista és szexista.
2014. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!