Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, hogy éreznétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy éreznétek, ha a párotok nem akarna veletek strandra menni?

Figyelt kérdés

Tavaly vettem egy bikinit, mivel akkor még szép vékony voltam (170cm/50kg). Idén viszont csúnyán felszedtem (a mérleg szerint 15kg-t), aminek a 60%-a a melleimre ment, és a bikini kosara kicsi. (Az alja és a háta jó)

Aquaparkba voltunk hivatalosak, de amikor felpróbáltam a bikinit, a párom inkább kijelentette, hogy maradunk, és majd veszünk nekem egybefürdőruhát.

És sajna fel kellett hívnia a barátait, és elmondani nekik, hogy csúnyán kihíztam a bikinim, majd máskor. A csaj amugy se kedvel, most meg csak okot adtam röhögni magamon. Nem merek a szemük elé kerülni.

Mondtam a páromnak, hogy menjen nélkülem, de nincs inkább kedve élni se, miután látott bikiniben.


Mihez kezdjek?


2014. okt. 4. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fogyj le újra.
2014. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jah, és felöltözött és lelépett :(
2014. okt. 4. 15:46
 3/17 anonim ***** válasza:
He-he-há-háh! LOL! :D Ilyen nincs, tuti kamu. De ha esetleg valóban megtörtént az eset, akkor nagyon gyorsan dobd ki a barátod, mert egy férfi nem viselkedik így a barátnőjével.
2014. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Megpróbálhatom, bár tavaly is durván kikészült tőle a szervezetem, lépten-nyomon elájultam.
2014. okt. 4. 15:47
 5/17 SullaFelix89 ***** válasza:
Ha kihíztad a bikinit akkor gondolom kilóg belőle mindened. Én se mennék el ugy a csajommal strandra, hogy mindene kilóg és őt bámulhatja mindenki.
2014. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem kamu, tényleg víziló vagyok :(
2014. okt. 4. 15:47
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Dobd ki a pasid! 65 kilosan sem gurulsz meg! Elég magas vagy! Csak egy 5 kilót adj le aztán ismerkedj velem!
2014. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Viziló? Nem viziló vagy, hanem hülye. 170/50 az nem vizilóalkat...
2014. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Hercegnő_: ) ***** válasza:

De ki az a csaj,aki amúgysem kedvel?


Ha ilyenért,most komolyan ilyenért lelépett?!

Akkor csak a tested szerethette,ez rémes,milyen illetlen hogy igy ki is akadt emiatt.Lehetett volna kedvesebb is,nem ilyen szemét.


De ha ott hagyott,akkor most perpillanat nem birsz mit tenni,lehet majd újra jelentkezik és bocsánatot kér.

2014. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
170/65 sem vészes, de menj el futni, edzőterembe, jövő nyárra már nem lesz ilyen gondod.
2014. okt. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!