Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet újra a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet újra a normális kerékvágásba visszatérni?

Figyelt kérdés
2 éves távkapcsolat, ( teli hazugsággal, csalással, titkos randikkal és internetes nöcskékkel- az ö oldaláról) csúnya véget ért . Érzelmileg, anyagilag kifoszott, lelkileg teljesen összetört, ö már túlvan a 4. nöjén is azóta, én pedig teljesen leblokkoltam. Új kapcsolatra nem vágyom, ilyen negatív tapasztalatok után . Most már nem fáj annyira hogy elvetéltem. Hogyan lehet ezt a helyzetet racionálisan megoldani, újra normális életet élni?

2014. okt. 4. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz kérdés. Elsőnek azt tedd meg, hogy nem tartod vele többé a kapcsolatot, nem találkozol vele, letörlöd mindenhonnan, kitörlöd a számát. Új kapcsolatot nem érdemes szerintem keresni addig, amíg nem vagy túl rajta. Inkább foglald el magad mással: munka, sport, hobbik, zene...
2014. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

kedves válaszoló , köszönöm a tanácsát megfogadtam. Könnyebb lett , de még mindig szorongok és fáj hogy kihasználtak . Megbeszélni a dolgokat és tisztességesen lezárni nem lehetséges mert agresszívan reagál.


Biztos nem én vagyok az elsö aki nehéz élethelyzetben találta magát. Hogyan lehet a belsö blokádot feloldani ? Van erre valamilyan javaslat, útmutatás , bevált módszer ?

2014. okt. 6. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!