Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne rászeni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne rászeni a párom szüleit, hogy elengedjék a lányukat velem Amerikába?

Figyelt kérdés

Idén vagyunk végzősök. Novemberben szalagavató, aztán végzünk és készülünk tovább egyetemre. A párom angol-francia tolmácsnak, én építészmérnökire megyek tovább.


Májusban a szüleim készülnek egy hónapra Californiába, legutóbb egy éve voltunk kint, mikor még nem volt párkapcsolatom.


2014 januárjától van párkapcsolatom és szeretném valahogy meggyőzni először a párom, hogy jöjjön el velem. Szívesen eljönne csak nem szeretne a szüleitől annyi pénzt elkérni, hogy eljöhessen. Kb. 220.000 a repülőjegy.


Először a párom kéne rábeszélni hogy szedjen össze annyi erőt, hogy megkérdezze a szüleit erről.


A másik meg, hogy a szüleit hogyan lehetne meggyőzni arról, hogy elengedjék velem és szüleimmel a lányukat?


Mind a ketten 18 évesek vagyunk.


2014. okt. 4. 18:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy a barátnőd nem fénnyel táplálkozik, tehát nem csak repjegy kell neki, hanem enni- és innivaló, plusz egy ágy sem árt? Ezek nem olcsó dolgok.

Egy hónap szerintem kb egy millió HUF-ba kerül kinn, ha mindent összeszámolsz. Vagy legyen csak 800 ezer Ft. Nekem sem lenne pofám ennyit csak úgy elkérni a szüleimtől, ezt el kell fogadnod, hogy nem kérdezi meg, és kész. Vagy kifizeted neki, vagy addig valahogy összeszedi a pénzt rá.


Azt sem értem teljesen, hogy májusban hogyan fogtok akkor leérettségizni? Nekem ez nagyon zavaros, és teljes mértékben ellenezném. Érettségik után azt csináltok amit akartok, de közben nincs utazgatás.

2014. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Költőnő? ***** válasza:

nem engedhetik meg maguknak, de 200 csak a repjegy?

Tudod mennyire sok pénz az, amikor a "semmiből" kell előteremteni?

2014. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Látom pár kérdésemre közben válaszoltál.


Amivel egyre rosszabb képet festesz magadról :D

Elég érzéketlen dolog ugyanis egy olyan embert belerángatni egy helyzetbe, amiről pontosan tudod, hogy nem engedhetik meg maguknak. Ezt neked is tudnod kellene, hogy nekik mi fér bele. Nem úgy értem, hogy a szülei bérpapírját nézd meg. De ha van alapvető tájékozottságod, akkor pár beszélgetésből fel lehet mérni a másik anyagi helyzetét. Egy ismeretlen emberről ránézésre meg lehet mondani, milyen anyagi helyzetben van, nemhogy a barátnődről...

Ha annyira nem bírod ki nélküle, akkor az eszedbe sem jut, hogy nem őt kellene lehetetlen helyzetbe belerángatni? Ne légy ennyire önző, keress megoldást. A magyar átlagpolgárnak 200 000 HUF rengeteg pénz, sőt lehet nincs is annyijuk.

2014. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Látom egy két ember nem érti.


Neki csak a repülőjegyet kell fizetnie, a többit a szüleim állják.

2014. okt. 4. 20:18
 15/16 anonim ***** válasza:
Értjük, hogy csak a repjegyet kell fizetnie. Te meg azt értsd meg, hogy az is rengeteg pénz, és ha nincs rá nekik, akkor nincs mit tenni.
2014. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nehez otthon, az en ismeroseim is sokat panaszkodnak, de szomoru olvasni, hogy az atlag magyar mekkora sokkot kap a ketszazezer hallatan es mindenkinek (tisztelet a kivetelnek) milyen "szegeny vagyok" mentalitasa van.

Nem bantani akarom a valaszolokat, de biztos nektek is feltunt, hogy jovo nyaron akarnak menni a gyerekek. Addig meg van 8-9 honap!!!! Addig meg a lottot is 5x megnyerheti a lany, de ha nem, akkor lesz karacsony, lesz husvet, talan egy szulinapja es nevnapja is becsuszik es nemhiszem, hogy csak anyukaja es apukaja van (remeljuk nem) szoval minden ismerostol/rokontol penzt fog kerni ajandek helyett, es valszeg ha elmondja mindenkinek, hogy mire gyujt, tutti, hogy tavaszra mar osszejon a repjegyre a penz. Szol a szomszedoknak, hogy kutyasetaltatast/gyerekvigyazast vallal, vagy telen holapatolast, akarmit, amivel dolgozhat es kereshet picit.


Gondolkozzatok mar, egy amerikai nyaralas, ugy hogy csak a repjegyet kell fizetni???? Ne mar, es ti meg lecseszitek, hogy miert ilyen onzo meg erzeketlen?


Lefogadom, hogy a lany szulei, akarmilyen szegenyek, tok orulni fognak a gesztusnak, hogy a kerdezo (es a szulei) felajanlottak, hogy elviszik magukkal, ingyen bermentve, csak a jegyet kell fizetni.


Nehogymar azert hallgass, mert a szulok szegenyek es biztos nem engedhetik meg maguknak meg biztos megsertodnek, hgy te erzeketlen onzo csavo vagy... Kerdezz ra nyugodtan. Nem is barinodnek kell hanem neked megkerdezni, jobban fogjak fogadni ha te adod elo a sztorit. Januar ota jartok, gondolom valamennyire ismernek mar a szulok teged.


En Caliban elek, szoval tudom mit hagy ki a csaj, ha nem jon mert nincs penz :(

De penzt lehet keresni, csak feladni nem szabad!

2014. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!