Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjam ki a szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki a szerelmem nélkül aki amerikába ment dolgozni? Nagyon hiányzik!

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatban élek, szóval tudom milyen nehéz. Mi amennyit tudunk beszélünk, ha a párom délelőtt dolgozik és én suliba vagyok, akkor általában délután sokat tudunk beszélni, bár 6-7 körül lefekszik aludni. Ha délutános és nekem suli van, akkor esténként megvárom. Szóval a lényeg, hogy kihasználunk minden alkalmat a beszélgetésre. Ha van internet ott is, ahol most a párod van, akkor nincs olyan sok gond. Nem tudom mennyi ideig nem találkoztok, illetve azt sem írtad le, hogy miért nem tudsz elmenni utána. Mindenesetre én barátnőkkel találkozom rengeteget, olvasok, internetezgetek, hamar elmegy az a pár óra. Kitartás, gondolj mindig arra, hogy a közös jövőtökért dolgozik és hogy ha ezt kibírjátok, akkor később minden sokkal könnyebb lesz!
2011. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, nagyon jol esett kicsit segített is asszem. Akkor is nagyon nehéz, kibirni nekem nincs másom rajta kívül, úgy b eszéltük meg ha olyan munkája lesz akkor azonnal megyek én is! De ez annyira hosszúnak tüník és nagyon nehezen viselem, pedig tudom hogy össze kellene szednem magam egy kicsit csak nem tudom hogyan,ötlet??
2011. júl. 7. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom ment el egy hónapra németbe..5 napja van oda de azóta nem eszek nem alszok csak sajnálom magam ( meg persze öt)...nagyon hiányzik..még van 23 nap hogy jöjjön..alig várom már...átérzem a helyzeted és kitartás!
2011. júl. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lola te vagy? Angi vagyok xd
2011. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!