Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtennétek? Elmennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek? Elmennétek egy helyes sráccal Amerikába, aki az osztálytársatok 2 hétre?

Figyelt kérdés
A srác egy jó barátom,sokszor összehoztak már vele,pedig mi csak barátok vagyunk.Igaz ugy néz ki mint amilyen pasik bejönnek,de nem fogunk soha összejönni.Nem tudom a szüleim mit szólnának hozzá,mivel vannak vele kisebb problémáik,és egy amerikai csajhoz mennénk.
2009. jún. 12. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Megbízol benne annyira hogy el menj vele Amerikába?

Még ha el is mennék valakivel,az csak a párom lenne.

2009. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk,nagyon megbízom benne,am egy amerikai ismerőömhöz mennénk.
2009. jún. 12. 21:25
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Hát nem tudom hogy ketten hogy tudnátok el menni Amerikába ha még nem vagytok 18 évesek.A szüleid miért nem kedvelik a srácot?
2009. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Hát,lehet, hogy én vagyok a túl meggondolatlan és felelőtlen a 23 évemmel, de én elmennék. :)
2009. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak azért nem bírják,mert szerintük ha vele vagyok akkor nem a tanulásra figyelek.Am már találkoztak személyesen is és akkor meg jófej,értelmes srácnak tartották.
2009. jún. 12. 22:05
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Egy félig ismeretlen emberrel egy ismeretlen amerikai lányhoz (nekem legalábbis nem jött le, hogy jól ismernétek a lányt) nekivágna a világnak két majdnemgyerek kettesben? Hááát... szülőként biztos nem engedném el a gyerekemet és ennyi idősen így én sem mertem volna elmenni. Egyedül inkább, mint valakivel akit nem ismerek teljesen és nem bízom benne maximálisan.
2009. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak én ismerem ő nem,a csaj meghívott és mondta,h vihetek vkit magammal,azért akarom ezt a srácot vinni,mert megbízom benne és tudom,ha vmi baj lenne, higgadt tud maradni és meg tud védeni.
2009. jún. 12. 23:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon meggondolnám a dolgot. Nemkis távolság és tervezni is kell. De ha bízol a fiúban és a fiú és te is tudod mit csináltok mármint felvagytok minden lehetőségre készülve meg már beszéltetek is és benne vannak az ő szülei is akkor egy próbát megér DE ha vannak vele egykis problémák nemmennék el az biztos. 17/L
2009. jún. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem a fiúval vannak problémák,hanem a szüleimnek a sráccal.
2009. jún. 14. 19:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy percet sem gondolkoznák rajta! Bárcsak nekem lenne ilyen lehetoségem...
2009. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!