Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy a kapcsolatotokban, hogy mintha néha a srác nem nagyon figyelne rád, vagyis a lányra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy msn-en nagyon lassan ír vissza, pedig gépnél van. Meg hogy úgy veszed észre te [a csaj] többször kérdezed meg, hogy találkoztok-e és a fiú meg ritkábban..?!


Tapasztalatokat és véleményeket várok. Köszi.


2010. jan. 22. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem áll túl jól a szénád! Ideje lenne tisztázni a közös "ügyeteket"!
2010. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi.. :( most beszélek vele!
2010. jan. 22. 15:43
 3/12 anonim ***** válasza:
rendezd minnél hamarabb, mert ezzel cska kínzod magad. én is így jártam, túl sokáig húztam és szegény lánynak elege lett...:'(
2010. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen.. és sajnálom =(
2010. jan. 22. 15:46
 5/12 anonim ***** válasza:
ezek az msn-kapcsolatok nagyon rosszak :D miért nem próbáltok meg személyesen találkozni, beszélgetni. Kész röhej hogy minden fiatal egy trágya csevegőprogramon keresztül intéz mindent, még a párkapcsolatát is... :S
2010. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát először is, ez nem msn kapcsolat, mivel minden héten talizunk 3-szor 4-szer... csak azt vettem észre h ő sokkal kevesebbszer kérdezi meg h mikor talizunk és nekem ez iszonyat szarul esik, mivel olyan mintha nem naon foglalkozna ezzel..
2010. jan. 22. 15:57
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem is ez van.. az a gond h élőben is meg msnen is annyit beszéltek hogy már alig tud mit írni. Mond azt h anyukád mondta h keveset gépezz és helyette tanulj. És próbáld ki ezt kb egy hétig és meglátod h bejön-e, mert h újra jobban érdeklődni fog akkro az msnen a hibás ha nem akkor viszont nem stimmel valami :/

sok szerencsét:)

2010. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönööm :) Szerintem most mondtál vmi igaz dolgot, mert tényleg iszonyat sokat szoktunk am általában beszélni. De szilveszterkor/újévkor volt egy hatalmas nagy veszekedésem anyámékkal és akk nem mehettem 1 hétig sehova. Utána mikor taliztunk teljesen máshogy viselkedett. Bújt hozzám meg csókolgatott meg stb..:) és annyi jó volt *.* viszont ha tényleg ez a baj, akk mit tegyek? Mert ugye azt nem lehet h hetente talizzunk, főleg h egy városban is lakunk..
2010. jan. 22. 16:26
 9/12 anonim ***** válasza:
15:49es vagyok. MSNen tényleg ne akarj párt szerezni, élőben sokkal izgalmasabb. Én az említett lánnyal csak 2x msneztem, ami bőven elég volt, de így se értem sokkal többet mint az előtte lévő nagy msnezéseknek...
2010. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezek szerint félre értettél? Nem ott szereztem párt, csak napi kapcsolatba nekünk az is beletartozik.. de azért köszi a választ!
2010. jan. 22. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!