Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszenek az úgymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszenek az úgymond "mű nők". Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Arra jöttem rá, hogy nem vagyok feltétlenül a természetesség híve. Nagyon tetszik, ha egy lánynak nagy műkörmei, műszempillája, póthaja stb. van. A szépészeti beavatkozások sincsenek ellenemre :) Ugyanakkor fontos, hogy a plázacica kinézet mögött legyen azért némi intelligencia is. Nehéz ilyen leányzót találni? Vagy vannak itt olyan hölgyek akikre a fent leírtak jellemzőek?
2014. okt. 4. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagyunk egyformák. Neked a mű tetszik, másnak a természetes.
2014. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond vele, az ilyen lányoknak is kell párt találniuk, és nagyra fogják becsülni, ha te kedvesen állsz hozzájuk, és nem feltételezel róluk rosszat. Akkor lenne baj, ha közben belekötnél az olyan lányokba, akik az ilyesmit nem szeretik, és nem vállalják a "kedvedért" sem. De nem tűnsz ilyennek, szóval teljesen oké :)
2014. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 TallandThin Boy ***** válasza:
100%
Magánügy, egészségedre.
2014. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy kint , úgy bent - általában nem véletlen az, ahogyan valaki kinéz, mert minden külsőség utal valamire a belsőre nézve. Nem véletlen az, hogy 100 plázacicából 1 az, aki rendelkezik azokkal a belső értékekkel, amelyekre te is pályázol, ugyanis nem jellemző az, hogy aki fejlett és intelligens belső felépítéssel rendelkezik, az felesleges mű dolgokkal tömje tele magát, mivel maga a felfogás nem kompatibilis az ilyen megnyilvánulással.

Férfiaknál is megfigyelhető ugyanez: a zseniális elmék vagy művészek nem a konditeremben vagy szoláriumban találhatóak.


De azért, hogy ne essünk az általánosítás csapdájába, a dolgok nem fehér-feketék, hanem vannak árnyalatok is. Egy intelligens nő is akarhat mondjuk olyasmit javítani a külsején, amivel elégedetlen, de ez a jó ízlés határain belül fog történni.


A gond az a mai társadalommal, hogy példának okáért itt vagy te, akiből az esztétika és a jó ízlés már nyomaiban sem található. Ezzel most nem téged akarlak becsmérelni , de ez a mostani természetellenes trendhullámnak köszönhető, hogy gyakorlatilag egy nő sex-appealjét az határozza meg, hogy mennyi vakolat és műanyag van rajta.


Hirtelen a hulladék műkaja és a természetes, organikus étel analógiája jutott eszembe - ezen a téren is már a fél világnak eltorzultak az ízlései. S a tendencia növekszik....

2014. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
3D pillám van, de a hajam eredeti - viszont a fenekemig ér, és a körmöm is saját, mert szeretem váltogatni a színét, magamnak lakkozom. A mellem meg van csináltatva, nem hatalmasak, arányos a testalkatommal, alapból semmi mellem nem volt sajnos, és nem tudtam elfogadni. Nem valószínű, hogy én vagyok a legintelligensebb nő a földön, de azért van némi sütnivalóm. Van egy diplomám, jelenleg mesterképzésre járok, mellette dolgozok, 4 OKJ oklevelem van és 3 nyelvvizsgám, ebből 2 felsőfokú, 1 pedig közép szakmai. Nagyon kedvelem a művészeteket, szeretek olvasni, tájékozódni, igen tág az érdeklődési köröm, bőven túlmutat a ruhákon és a körömlakkokon. Viszont nekem a külsőm is nagyon fontos, és különösen szeretem a divatot is. Én kaptam már meg a mű jelzőt, főleg a mellem miatt, de aki eljut addig, hogy tovább lásson a külsőmön, azok meg szokták jegyezni, hogy kellemes csalódás vagyok.
2014. okt. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Fogtál már női mellet ?

2014. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

nos én is ilyen vagyok és sztem nem vagyunk egyedül. ugyanis a kereslet szüli a kínálatot. lehet férfitársaim titkolják v maguknak se vallják be de a nagy többségnek (persze nem mindnekinek) nagyon is bejönnek a mű dolgok. ráadásul általában igényességgel, ápoltsággal, nőies öltözködéssel társulnak. szóval egy olyan nő akin úgy rajta tudod felejteni a szemed.

mivel a embereknek csak egy kicsi része intelligens így ebben a célcsoportban is nehéz lesz intelligenset találni. sajna az emberek előítéletesek még a _viszonylag_ intelligensebbek is erre jó példa hogy vannak nők akik megcsináltatnák körmüket stb de nem akarják h kinézzék őket pl. az egyetemen, munkahelyen.


ellenben pl. van egy réteg tipikusan a tehetősebb réteg, mondjuk egy nő vezető pozícióban sztem nem is engedheti meg magának h ne legyen műkörme, meg ne nézzen ki tökéletesen. bár rájuk nem jellemző a harsány stílus, hosszú műszempilla stb, csak a szolid. szóval változó, h ki visel "mű" dolgokat.


amúgy nem nehéz ilyen nőt találni, én úgy látom egyre több nő egyre igényesebb a külsejére, csak kerülni kell a slampos/előítéletes nőket és a társaságaikat mert ők bevonzzák ezeket. egy átlag egyetem mondjuk gazdasági szak, bármilyen okj, esetleg munkahelyen vmi komolyabb cégnél v idegenforgalomban szolgáltatóiparban bárhol ahol fontos a megjelenés sztem tök sok ilyen csaj van.


24/F

2014. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj. Neked ez tetszik, és szerintem találhatsz ilyen lányt. Van olyan barátnőm, aki hasonló paraméterekkel bír, mint amit itt írtál.


Viszont az utolsó válaszolónak írnám, hogy nem az jellemzi, hogy mennyire igényes egy nő magára, hogy milyen műkörme, stb. van. Volt olyan póthajas, műkörmös csoporttársam, aki olyan retekben élt, hogy a hányinger rád jött volna, ha látod. Ugyanilyet láttam visszafogottabban is. Csak azért írom ezt, mert attól, hogy te ezt a stílust kedveled, a másik típus még nem feltétlenül lesz kevésbé igényes magára.

2014. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

Nekem is ők jönnek be,mint pl: #5-ös válaszadó.


Imádom ha egy nőnek nagyon hosszú dús,akár göndör haja van,nagy formás cicik,feszes,bomba alakja,jár edzeni heti többször,odafigyel a kajára az alakjára,miniszoknyát visel,nőies ráfeszülős cuccokat.


Én imádom őket nagyon,nem kell,hogy full okos legyen,elég ha nekem van eszem :)

Mellette persze én is odateszem magam testben,alakban,ruhában,karrierben,pénzben,belsőm fejlesztésében.

2014. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok... Egészségedre!
2019. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!