Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszenek az úgymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszenek az úgymond "mű nők". Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Arra jöttem rá, hogy nem vagyok feltétlenül a természetesség híve. Nagyon tetszik, ha egy lánynak nagy műkörmei, műszempillája, póthaja stb. van. A szépészeti beavatkozások sincsenek ellenemre :) Ugyanakkor fontos, hogy a plázacica kinézet mögött legyen azért némi intelligencia is. Nehéz ilyen leányzót találni? Vagy vannak itt olyan hölgyek akikre a fent leírtak jellemzőek?
2014. okt. 4. 22:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%

Hát szerintem már az az intelligencia jele, hogy tudja az ember, hogy minden egyes altatással járó műtét esetében ott van a komoly életveszély, szóval az intelligens ember szerintem egy műmellért, műfenékért nem fekszik kés alá.

Ugyanakkor pl egyetemi tanáraimnál slamposabb, igénytelenebb nőket keveset láttam.

Tehát az intelligencia is lehet féloldalas.

2020. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!