Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak? Vagy beszéljem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Vagy beszéljem meg vele MEGINT?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 1 hónapja vagyunk együtt. De már nem szeretem eléggé. Nagyon rosszul érzem magam miatta. Azt hiszem szakítani fogok, de nem akarom bántani. Ő nagyon szeret, és mindent megtenne értem. De nagyon sokat akar velem lenni, nem tudok a barátaimmal is foglalkozni.Mindig a szexre gondol. Folyamatosan tapogat. De én nem akarom, megmondtam neki de nem törödik vele. De annyira kedves. Nem tudom mit csináljak vagy hogy hogyan mondjam meg neki hogy vége... Segítsetek légyszives...
2010. jún. 20. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Te még nem vagy érett egy komoly kapcsolatra.Úgy,hogy inkább küld el.
2010. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kemény 1 hónap. Ha szakítotok, nem marad benne nagy seb.


HighTower

2010. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 hónapot még átvészel, de ha tovább hagyod hogy folytatódjon akkor gázabb lesz neki.És sajnálatból ne maradj vele, mert az csúnya.
2010. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az írásodból ítélve, tizenéves lehetsz..1 hónap még nem nagy járás, amúgy meg egy kapcsolatért áldozatokat is kell hozni, te ehhez még nyílván nem nőttél fel..normális h sokat akar veled lenni, főleg ilyen kevés ideje h jártok..

tényleg nem vagy rá felkészülve

2010. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1hónap még nem a világ...szakíts.
2010. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább még most ez elején. Minél tovább húzod,annál nehezebb.
2010. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább most, ne várj tovább. 1 hónapot könnyebb kiheverni mint mondjuk 1 évet. Ha nem érzed jól magad a kapcsolatban, az időpazarlás mind a kettőtöknek, neked azért mert szenvedsz, neki meg azért mert nem szereted.
2010. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!