Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elküldjem neki még a képeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldjem neki még a képeket?

Figyelt kérdés
szakítottunk a párommal kb 2,5 hete. előtte gyönyörű helyeken voltunk ahol róla is készült sok kép. szerintetek elküldjem neki a róla készült pár kinyomtatott képet, hogy legyen emléke vagy hagyjam? ti mit tennétek?
2014. okt. 5. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Irj neki egy rövid üzenetet, amiben megkérdezed, kell e neki.
2014. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem akarok beszélni vele. gondoltam beadom a postaládába és kész
2014. okt. 5. 10:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat ha ennyire rossz a kapcsolat, nem kellene foglalkozni a képekkel. Mondjuk mar azt se ertem, minek nyomtattad ki azokat, amin o van.....
2014. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem nyomtattam még ki
2014. okt. 5. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd is a fenébe. Ennyi
2014. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Helyedbe nem kuldenem mivel ha nem akarnak beszeklegtni okot sem adnak a kommunikaciora , nemhinnem hogy kellenenekneki azok a kepek ha szakitottatok...
2014. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
SZerintem se küldj neki semmit, pláne ne menj oda a postaládájához! A képek arra lennének jók, hogy valami kommunikációt kezdeményezz vele, de ha nem akarsz szóba állni vele, akkor inkább felejtsd el a képeket is, meg őt is.
2014. okt. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 RRR ***** válasza:

mentsd el

és most

hagyd a túróba az egészet

2014. okt. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!