Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről és ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Volt egy lány még középiskolában, akiért nagyon odavoltam és más volt, mint a többi lány, talán kicsit régimódi volt vagy nem is tudom igazán megfogalmazni ezt.Végülis csak plátói szerelem volt az egész, de valamilyen szinten azóta is érdekel, azóta ő egyetemista lett, én meg végzős és egyszer úgy döntöttem, hogy majd középiskola után érettebb fejjel fogok belevágni ebbe.Furcsa módon azóta sincsen senkije, amikor közeledtem felé, akkor egyszer úgy éreztette, hogy közeledjek nyugodtan, de aztán valami miatt mindig úgy éreztem, hogy nem vagyok alkalmas, minek is próbálkozzak (ezt nem ő éreztette velem, hanem én meséltem be magamnak.) És végül nekem az jött le az egészből, hogy ő arra lehet kíváncsi, hogy mennyire tud kitartó lenni egy srác nála és, hogy mennyire tud férfiként viselkedni.Ez akkor nem jött össze, mert bizonytalan voltam, de elutasítani meg nem utasított el, bár a lényegre nem is tértem rá.Én úgy érzem, hogy ebből talán még lehetne valami és nem kéne veszni hagynom a lehetőséget, mert akkor ezen fogok rágódni az életem hátralévő részén.A lány egyébként 2 évvel idősebb nálam.Mit gondoltok erről az egész helyzetről? 18/f
2014. okt. 5. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, közeledj felé nyugodtan és küzdj érte ha úgy érzed megéri és te is szimparikus vagy neki :) sok sikert :)
2014. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne add fel :D
2014. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!