Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 évig voltunk együtt (én 25 én 26), nagyon szeretjük egymást, az elején minden nagyon szép és jó volt. De utolsó 1 év eléggé zűrös volt, ő külföldön volt fél évig a munkája miatt Angliában, aztán én is egy szakmai gyak miatt 3 hónapig kinn voltam, sokat beszéltünk, de élőben alig találkoztunk, megromlott a kapcsolat, meg úgy éreztük túl sokat változtunk. Ő már rég dolgozik és házasodni szeretne, én még karriert építeni, a házasságra még nem állok készen, aztán addig ment a huzavona, hogy több hónapja már csak szex sem volt, én akartam, de ő elutasított, aztán egy nagy összeveszés lett a vége. Időt kért, hogy elgondolkodjon. Én már úgy éreztem vége, aztán 1 hónap után megkeresett, hogy mi lenne, ha újra kezdenénk. Mindent az alapoktól. Kezdjünk el randizgatni, kezdjünk el újból ismerkedni. Hozzátartozik, hogy most már nem is egy városban élünk, így heti max 1x tudnánk találkozni. Ti mit gondoltok? Volt már veletek hasonló, hogy az alapoktól kezdtetek újra felépíteni egy kapcsolatot? Milyen sikerrel?

2014. szept. 27. 02:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként még annyi, hogy én aggódom amiatt, hogy elhidegülünk egymástól így. Kíváncsiságból meg is kérdeztem, hogy és mi van, ha közben mondjuk lefekszem valakivel. Ő meg csak annyit mondott, hogy nem szeretne róla tudni. Szóval nemtom....:)
2014. szept. 27. 02:46
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

azért nem fog ez működni,mert totális a kontroll vesztésed minden szinten,nem vagy rá befolyással semennyire se,sőt ő hozza fel,hogy mit és hogyan kellene,ő irányít,ő szab feltételeket,meg még ő gondolkodik,hogy mit és hogyan.

hol vagy te a döntésekben papa?

hol a férfiállat?

hol a kontroll,hogy nah eddig és ne tovább anya!

az egy dolog hogy most ezt érzi,de amint egyre gyakrabban szembesül majd vele,hogy nincsen kontrollod,még jobban kiábrándul majd.

lássuk be ennek vége.

dugni nem akar,ki tudja milyen messze lakik nincsen kéznél,öreg is,amikor simán találnál 20 évest,és még ezek után elvárná,hogy te vergődjél érte újra az elejétől.

én nem vesződnék vele.

egyébként jah volt újrakezdés,csajom elköltözött,mert állatkodtam,aztán egy hónap múlva visszahoztam és visszaköltözött.

2014. szept. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

kimaradt az,hogy akkor működhet,ha újratárgyalod az ügyet érvényesíted az álláspontod és te mondod meg,hogy miként lenne ez lehetséges.

kezdési minimumnak költözzön hozzád,vagy minimum a városodba.

2014. szept. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"én 25 én 26"
2014. szept. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én 25 ő 26 :)
2014. szept. 27. 03:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki ennyire ráhajt a férjhez menésre, az a későbbiekben sem fog lemondani róla.
2014. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az éjjel 03:00-as hozzászólóval egyet tudok érteni, de szerintem (mivel megkeresett) adnék én ennek egy esélyt... ha nem próbálod meg, csak bánni fogod, h kihagytad, mikor még ő is vevő lett volna rá, és az újra randizgatás nagyon jó alap, főleg a heti 1 tali, mert hidd el, annál több most egyáltalán nem kell... jó ha tudtok egymásnak hiányozni és addig sem kell agyba-főbe keresni a másikat... szedd össze magad, ne a céljaitokat nézd még, hanem tényleg a kapcsolatotok ALAPJAIT, az érzelmi felállást, az udvarlást, bizalmat stb... ha érzelmileg helyrehozzátok, utána jöhetnek a problémák


1 próbát mindenképp megér :)

2014. szept. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Újraismerkedés oké. Még az újrakezdés is, hiszen ezek olyan dolgok, hogy már nem az az ember, akivel először együtt voltál. Más lett, te is megváltoztál, tehát újra meg kéne ismerned, hogy tudd, hogy akarsz-e tőle valamit, vagy nem.

De ezt tényleg tisztalappal. Nincs előítélet, se az, hogy milyen volt régen, és neked ez kell, mert akkor kudarcra vagytok ítélve.

Próbáld meg a saját akaratod, vágyaid is kifejezni, mert ahogy írták már, ez túlságosan olyan, hogy te, kiskutya, pincsiként viselkedsz, ha úgy tetszik, akkor egy hatalmas nagy papucs leszel.


Mindenhol vannak gondok, de tenni kell azért, hogy megoldjátok őket. Legyél vele őszinte, hogy te hogy képzeled el a dolgokat, hallgasd meg őt is, és próbáljatok meg valami középutat, hogy egyikőtök se adja fel saját magát, de mindkettőtöknek jó legyen.


De ezt igazából úgyis te érzed, hogy van-e benned annyi erő, és érzés, hogy ezt újrakezded-e vagy sem.

2014. okt. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!