Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan hogy jártál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy jártál valakivel, de te mást szerettél?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok..
2010. jan. 22. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem bírnék úgy járni.

F/26

2010. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Én sem. Semmi értelme. Két ember azért van együtt mert szeretik egymást. Ha ez egyirányú, akkor visszatértünk a második mondatomhoz.
2010. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
igen, volt olyan. ilyenkor kell szakítani.
2010. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem olyan előfordulhat,hogy valaki jár valakivel,kihűlőben van a kapcsolat,és beleszeret valaki másba.Van,aki még ilyenkor is együtt marad a párjával,mert nem akar elhamarkodott lépést tenni,és lehet,hogy még megtudja menteni a kapcsolatát.Sajnos velem már előfordult,és igen,önző dolog volt,de nem akartam mindent rögtön felrúgni.Aztán kiderült,hogy csak pillanatnyi elmezavar volt,és akkor döbbentem rá,igazi szerelemmel a páromat szeretem.Most erre lehet mondani,milyen gonosz,szemét dög vagyok,de az az igazság,hogy ez a helyzet bárkivel megeshet.Ilyenkor viaskodik az ész,és szív.
2010. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
hát igen...volt egy időszak hogy belehabarodtam más fiúba, de mégis a páromat választottam.
2010. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

17:14!

Ott a pont, én nem irtam le ilyen részletesen, de velem is ez történt...

2010. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
volt... :S... jártam egy sráccal aki igazán szeretett, én is őt és egy hónap után felbukkant életemben a nagy Ő, aki miatt dobtam a régimet, és ez őt nagyon rosszul érintette. azóta se jöttem össze avval az "igazi"-val, de remélem, hogy nemsokára...
2010. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
73%
én vok az Vikóca 8D a memg.. hát.. nekem állandóan ilyen bajaim voltak. a legutóbbi 2 dolog miatt nem ment. 1.: hát csak ARRA Kellettem neki + még ki is beszélt folyton a haverjának, 2.: a szabit szeretem.. mondjuk az első indok volt jó arra h szakítsak vele xD szal igen volt velem ilyen. nem is egyszer
2010. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
60%
huh volt ilyen nem is egyszer tényleg ilyenkor kell szakitani vagy próbálsz bele szereteni
2010. jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
évek óta szerelmes voltam egy srácba, aki nem szeretett.. csak azért jöttem össze mással mert azt hittem ettől "észbe kap", persze óriási hülyeség volt, azóta is nagyon bánom :( úgy jártam több fiúval is hogy közben őt szerettem...igaz nem sokáig bírtam velük, de ezek után számára már nem is volt olyan hihető hogy szerettem...szóval elcsesztem mindent..
2010. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!