Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírja megérteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírja megérteni a barátom?

Figyelt kérdés
1 hete vagyunk együtt, lassan jön az első szex, mire ő bevágta, hogy gondolja természetesen gumi nélkül leszünk együtt. Nem szedek még tabit, de mondtam neki, hogy öööö nem, mert nem akarok parát. Egy hónap múlva van az időpontom a nőgyógyászhoz, ennyi időt nem lehet kibírni? Ezen úgy felhúzta magát, hogy csak na... nem igaz, hogy csak magára tud gondolni... igazam van szerintetek?

2014. okt. 5. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
tee hulye szakits vele ..ez csak sexet akar toled..
2014. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Bad G-Sus ***** válasza:
100%
ilyen embernek hogy van bnoje -,-
2014. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De kis naiv vagy :D
2014. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én támogatlak. Inkább örülne, hogy 1 hét után ilyenekről beszéltek már. Jól teszed, hogy megfontolt vagy. L
2014. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amíg ismerkedtünk, addig minden tökély volt, rendes, kedves volt, de feljött a szex téma, és lefagyott, amikor megtudta, hogy gumiban kell szexelnie. Elhiszem, hogy szar, de mondtam neki, gondolom majd a gyereket is eltartja, ha esetleg becsusszan :D
2014. okt. 5. 18:39
 6/14 RRR ***** válasza:

ez egy önző barom!

gondold át ezt a "kapcsolatot"

ne legyél a spermazsákja csak

2014. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
hany evesek vagytok? szakits vele vagy nehogy lefekudj vele !!!! ez csak sexet akar tee ..1 het utan mar sex es igy varja ..jaj naaa..1 valaszolo voltam ..
2014. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

teljesen igazad van

amúgy vigyázz, mert egy ilyen után simán lehet, hogy csak szexet akar

2014. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Buford Tannen ***** válasza:
bezzeg neki van csaja
2014. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De mi baja van a kotonnal? Hát ez hülye...
2014. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!