Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 16 éves fiú szerethet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves fiú szerethet egy 12,5 éves, elég érett gondolkodású lányt?

Figyelt kérdés

Ne gondoljatok itt extra dolgokra, csak sétára, filmnézésre, mozira, beszélgetésre, csókra. Persze semmi szex, ottalalvás.

A lány elég érett gondolkodású, simán kinéz 15-nek, jól tanul, normális lány, ugyanez a fiúról is.

Erről nektek mi a véleményetek? Kérlek, normálisan válaszoljatok, tegyétek félre a rosszindulatot.


2014. okt. 5. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is olyasmire gondoltam, mint a 9-es, csak szolidabb változatban :)

Talán nem mersz próbálkozni a saját korosztályodnál?

Egy kislány biztosan felnéz rád, mert te hozzá képest már férfi vagy, meg biztos menő neki mesélni a kislányoknak az általános suliban, hogy neki már középiskolás barátja van.

Egy saját korodbeli lányért talán jobban kéne küzdened, nehezebb lenne megszerezni. Félsz a visszautasítástól?

2014. okt. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nincs erről szó.

Egyszerűen az osztálytársaim is mások mint Én. A legtöbbjüknek nincs konkrét véleménye a dolgokról, neki van. Persze velük is szoktam beszélgetni, de teljesen mások. Van például olyan lány az ismeretségi körből, akitől Ő 12 évesen érettebb, pedig a másik személy 17.

Lehet pedofilnak hívni, vagy egyszerűen hülyének, ez tényleg így van...

2014. okt. 5. 22:42
 13/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagy komplett ha 12 évessel akarsz járni!
2014. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!