Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvertem egy srácot, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvertem egy srácot, lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

17/L vagyok, elkezdtem ismerkedni,randizni egy 18 éves pasival. Pénteken egy házibuliban voltunk, én éppen az egyik legjobb barátommal beszélgettem (amíg ő italt szerzett) aki történetesen fiú. Amikor ez a drága ember meglátott minket, gyorsan hozzánk sietett, és a fülembe súgta,h menjünk ki a kertbe. Nem láttam rajta idegességet így kimentem. A kertben összebújt párok voltak, senki se figyelt ránk. Megfogta a csuklóm, és elkezdett rángatni meg ordítozni,h "hogy a p*csába merem én ŐT (!!!) megszégyeníteni. Nos tudnotok kell rólam,h két bátyám van így elég sokat verekedtem kisebb koromban. Szóval szépen térden rúgtam amitől megrogyott, majd lekönyököltem a fejét, és tudom,h nagyon nem kellett volna de idegességemben még belerugtam egyet.

Ekkor már mindenki minket nézett, én gyorsan befutottam, és elráncigáltam magammal a barátaimat, akikkel hazamentem.

Ma kaptam egy üzenetet tőle,h ezt nagyon megfogom bánni, és rendőrségre viszi az ügyet. Páran rámírtak ugyanis,h a "pasim" kb nem tudott lábra állni meg a fejét fogva támolygott. Tudom,h egy barom vagyok és az agresszió undorító, de nagyon megijedtem,h bántani fog, plusz a bátyáim is mindig azt mondták,h védjem meg magam foggal-körömmel. Szerintetek ez önvédelemnek minősül?



2014. okt. 6. 00:56
1 2
 1/20 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
81%

Szerinted ő az a fajta,aki bemegy a rendőrségre,hogy "Szép jónapot kívánok! Feljelentést szeretnék tenni. Megvert egy fiatalabb lány."?

Ráadásul nem valószínű,hogy 8 napon túl gyógyuló sérülése lenne.


Ügyes voltál amúgy! :D

2014. okt. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy nem önvédelem, hanem jogos védelmi helyzet állt fönn. És a szükségességet sem lépted át a védekezés során, mert addig verted amíg el tudtál menekülni. Ügyes lány. :D
2014. okt. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem viszi rendőrségre az ügyet.. és őszintén jól tetted.. nem értem ,hogy jön ahhoz egy szaros kis 18 éves.. ,hogy egy vele egy szinten levő ,s nem alacsonyabb rendű lányt megrángasson.. vagy bármi ok nélkül ordibáljon vele.. jól tetted ,kapsz egy pacsit tőlem!

UI : Azért majd írd meg ,hogy mi lett a vége mert érdekel^^

18/F

2014. okt. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják jogos védelemnek. Ha netán rendőrségi ügy lenne belőle, szépen elmondod, hogy ő megragadott, elkezdett ráncigálni, te csak erre reagáltál.

Bár azért tudnod kell, hogy a törvény szerint nem alkalmazhatsz (jóval) nagyobb erőszakot, mint amekkora a veszélyhelyzet, és az "utólag még azért egy jót rúgok bele, mert nekem az jólesik" lehet, hogy nem kellett volna. Ez a része már nem minősül önvédelemnek, és személy szerint ezt is majdnem olyan szintű cselekedetnek tartom, mint az övét. De nyugi, nem lesz baj.

2014. okt. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, hol lax? Ismerlek sztem XD
2014. okt. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Pedig összeilletek.
2014. okt. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
22%

Bocsi ez a hozzászólás már nem a kérdéshez tartozik ,de sajnálom ,hogy ebbe a generációba kellett születnem ,ahol a laksz-ot x-el írják.. :((

18/F

2014. okt. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

# 7 nahát, te tényleg sokkal érettebb vagy a korodnál, jól tetted, hogy ezt ide leírtad

én a kérdező helyében lefeküdnék veled, aztán hozzád mennék feleségül

2014. okt. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#8 Bocsi ,de 'kapcsolatban' élek mellesleg akinek nem inge ne vegye magára :)
2014. okt. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Igen, még jó, h mások nem így gondolják, mint a 7-es.

Kemény dolgok ezek na:D

A kérdezőről meg annyit, h ne hantázz ennyit, mert csak saját magadat csapod be.

2014. okt. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!