Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ezt folytatni?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, ahogy magamat ismerem még tartania kéne a "rózsaszín ködnek", de már rég elmúlt. Amikor összejöttünk alig ismertük egymás, nagyon hirtelen volt a dolog. Már az is furcsa volt, hogy még egy hete se voltunk együtt már hónapokkal előre tervezgetett dolgokat... Aztán lassan kezdtem rájönni, hogy alig van bennünk valami közös. Imádok filmekről, sorozatokról, könyvekről beszélgetni, de neki nincs semmi kedvence, nem néz és nem olvas semmit, tehát ilyen téren egyszerűen unalmas. Próbálkoztam olyan dolgokról is beszélni vele ami őt érdekli, de szinte az is lehetetlen, mert nem túl beszédes és úgy tűnik hogy neki minden mindegy. Kedves is próbáltam vele lenni, de azt nem vette észre, vagy legalábbis nem reagálta le rendesen. És 3 hónap alatt egyszer sem utalt arra, hogy szépnek tart vagy ilyesmi...oké, zárkózott, de pont a párja az akivel nyitottnak kéne lennie... Ellenben nagyon kedves és jólelkű, de nem tudom öt igazán szeretni, viszont megbántani se szeretném. Mit kéne tennem? 19/L
2014. szept. 26. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem Te is tudod a választ. Vagy elfogadod így és nem próbálod megváltoztatni, vagy keresel mást. Csak megváltoztatni ne akard!
2014. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért mindig az ilyen fa...fejekbe szerelmesek a normális lányok. Én kitehetem a szívemet, a lelkemet egy lányért, elmondhatom neki naponta százszor mennyire szépnek tartom, a reakció rá, hogy szarik a fejemre. :)
2014. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!