Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? A barátom elhanyagol.

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt. Én 21, ő 26. Eleinte 2-3 alkalommal találkoztunk hetente, de mostanában már csak átlagban heti egyszer látom. Naponta küld 1-2 rövid üzenetet whatsappen, de sose hív fel. Ha én küldök neki egy üzenetet, van, hogy egy napot is várok a válaszára. Szerintem eddig türelmes voltam, de ez egyre jobban zavar. Azért nem mondtam még neki semmit, mert mesélte, hogy az exbarátnője nagyon idegesítette, mert minden nap találkozni akart és neki semmi kedve nem volt hozzá. Na most én ezt nem akarom, ezért inkább ráhagytam, hogy akkor találkozzunk mindig mikor ő szeretne. Az én exbarátaim pedig majdnem minden nap szerettek volna találkozni, rögtön válaszoltak az üzeneteimre... Mi a normális? Én reagálom túl vagy ez tényleg furcsa? Én nekem ő olyan sokszor eszembe jut, és ez nekem rosszul esik, hogy nem igazán törődik velem. Amikor pedig heti egyszer találkozom vele, akkor az nagyon jó, látom rajta, hogy szeret és hogy örül nekem, olyankor el is száll a dühöm. Aztán hazamegyek és másnap kezdődik az egész előlről. Nem azt mondom, hogy minden nap rajta akarok csüngeni, nekem is vannak hobbijaim és barátaim, de heti 3 találkának nagyon örülnék. Vagy ez túl nagy kérés? Ja és 5 percre lakik tőlem gyalog, tehát nem a távolság az oka ennek.
2014. okt. 7. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
ha szeret miért nem akar veled lenni én se értem...
2014. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5 percre lakik tőled gyalog??


Mi a francnak kell akkor egyáltalán üzengetni állandóan? Ez egy vicc.

2014. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A maradék időben mit csinál?

Nekem egy normális kapcsolat ott kezdődik h legalább 2 naponta látjuk egymást.

Ha meg 5 percre lakik, akkor még gázabb. Menj át hozzá te, ha ő ilyen tehetetlen.

2014. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!