Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Aki szereti a művészeteket és műveli is (zene, írás, festés, stb), intelligens, határozott, tanult, és szeret kimozdulni is e mellé? Ezenkívül kifinomult, jó ízlésű, és ad magára, de nem beképzelt és egoista? Vagy szálljak le a földre, és keressek egyszerű halandót?
2014. okt. 7. 20:15
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Kislány, az intelligencia azt jelenti, hogy bonyolult logikai dolgokat tudsz megoldani minél rövidebb idő alatt, nem azt, hogy milyen képet festesz.
2014. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
" bonyolult logikai dolgokat tudsz megoldani minél rövidebb idő alatt" - Hm. Jó tudni, hogy ez az intelligencia ismérve ;-) Köszönöm.
2014. okt. 7. 20:23
 13/35 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Kérdező a 4-es válaszodra annyit,hogy félreértetted.Mivel minden illetőre mondtam fiúra és lányra is :D
2014. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Sose csináltál intelligenciatesztet ezek szerint. Pontosan ilyen feladatokból áll. Próbáld ki egyszer, hátha átmész.
2014. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Már csináltam, és igen jó eredmény jött ki, de az intelligencia nálam nem itt kezdődik.. Mármint, az IGAZI intelligencia.
2014. okt. 7. 20:26
 16/35 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.A 8-as válaszra annyit hogy azt is írtad hogy kimozdulni is,határozott(bár ez egy alap dolog kellene hogy legyen),szereti és műveli a művészetet.Kifinomult,jó ítlésű stb.Szóval nemcsak azt várod el amit leírtál a 8-as válaszodban.Meg hogy miért ostoba a kérdés,mert van 7 milliárd ember a földön,és van mindenfajta ember,így olyanis amilyet említesz.
2014. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Igen, nem csak, de az a kettő kritérium, amit felsoroltam előző válaszomban, a legmeghatározóbb.
2014. okt. 7. 20:29
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi intelligencia az életben felmerülő problémákra adott reakciókból mérhető le, nem néhány idióta IQ tesztből.
2014. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Úgy, ahogy mondod. Attól még, hogy valaki IQ-teszten jó eredményt ért el, lehet egy sekélyes, ostoba ember.
2014. okt. 7. 20:31
 20/35 anonim ***** válasza:
Van csak nem szép! Azért ne akarj tökéletest,mert nincs:)
2014. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!