Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Aki szereti a művészeteket és műveli is (zene, írás, festés, stb), intelligens, határozott, tanult, és szeret kimozdulni is e mellé? Ezenkívül kifinomult, jó ízlésű, és ad magára, de nem beképzelt és egoista? Vagy szálljak le a földre, és keressek egyszerű halandót?
2014. okt. 7. 20:15
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Na akkor az igazi inteligencia a tapasztalatból jön,és hogy a tudást amit megszereztél(nem feltétlenül csak iskolai) használod.Így pedig senkiről nem lehet véleményt alkotni,mert hogy ezt megállapítsuk ismerni kell az illetőt.Meg ott a 7 milliárdos emberi példám.
2014. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
"Van csak nem szép! Azért ne akarj tökéletest,mert nincs:)" - A szépség relatív. Egyébként nem számít, hogy ha másnak nem tetszik, a lényeg, hogy én találjam vonzónak. Tudom, hogy nincs tökéletes, én sem vagyok az, ki az? :D
2014. okt. 7. 20:37
 23/35 anonim ***** válasza:
A legtöbb IQ teszt amúgy is lexiális tudáson alapszik, ami pedig egyáltalán nem egyezik meg az intelligenciával. Az iskolában ezért sem tanulhatsz intelligenciát. Mivel ott csak a gondolatok elismétlésére tanítanak meg, nem pedig gondolkodni.
2014. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
sose ismersz meg engem kedves válogató :D
2014. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Micsoda szörnyűség!
2014. okt. 7. 20:40
 26/35 anonim ***** válasza:
Régebben ilyen voltam majdnem, egyedül az egoistás rész miatt nem stimmelt volna. Viszont azóta eljutottam odáig, hogy szinte az összes művésztől és műalkotástól elkap a hányhatnék, az öltönyt és az inget meg olcsó farmerre és márkátlan pólóra cseréltem. Van barátnőm, de ha nem lenne, akkor se jönnék össze egy művészlélek kultúrlénnyel. Inkább egy autószerelő nőstényt választanék diploma nélkül. Egészen őszintén.
2014. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, miért? Őszintén érdekelne.
2014. okt. 7. 20:47
 28/35 A kérdező kommentje:
(egyébként az igényes alatt nem az öltönyt meg márkás ruhákat értettem, hanem, hogy az illetőnek legyen stílusa, az mindegy, mennyibe kerül az a ruha, ami rajta van, a legkevésbé sem számít.)
2014. okt. 7. 20:48
 29/35 anonim ***** válasza:
#26 vagyok, és a fő ok a szabadság. Nálam a kultúra és a művészetek minden látszat ellenére is lekötöztek, leszabályoztak, birkásítottak. Olyan viselkedési módokat, reakciókat gyakoroltam be önkéntelenül, amiket a legerősebb, igazi belső vágyaim ellentétei voltak. A szonett volt nálam a kezdet, a szabadvers a vég, a szabadság pedig az, hogy nincs több írás, és nincs több ilyesféle elfoglaltság.
2014. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Ó, értem.... Pedig számomra a művészetek jelentik a szabadságot :)
2014. okt. 7. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!