Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Aki szereti a művészeteket és műveli is (zene, írás, festés, stb), intelligens, határozott, tanult, és szeret kimozdulni is e mellé? Ezenkívül kifinomult, jó ízlésű, és ad magára, de nem beképzelt és egoista? Vagy szálljak le a földre, és keressek egyszerű halandót?
2014. okt. 7. 20:15
1 2 3 4
 31/35 Ügyet Lenke ***** válasza:
én ilyen vagyok, de már elkeltem...:-)
2014. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék: nem keresek magamnak párt. Mármint, úgy érzem, úgy sem fogok találni olyat, aki megfelel, csak érdekelt, hogy elméletben léteznek-e ilyenek. De jobb, ha visszamegyek Disney-rajzfilmeket nézni :D
2014. okt. 7. 21:31
 33/35 anonim ***** válasza:
A művészetek önmagamnak való hazudásba is vittek. Téves okokat és okozatokat meséltem be magamnak sokszor, de közben meg időnként átláttam magamon, és szarul esett, hogy az vagyok, aki. Túlhelyesbítés, pontosság, szigor, elveknek -nem a saját, igazaknak- való átgondolatlan megfelelés, engedelmesség, stb. Azóta mindenki zavar, akin látom, hogy hasonlóan hazudik be magának dolgokat, mint én korábban. Aki meg igazzá lesz, vagyis a művészete már valóban nem torzkép, az meg általában számomra szánandó, mert a művészet nem a számomra vett szabad ember ideája, maximum pótcselekvése. Jövőtlen, céltalan, perspektívátlan, abszurd a művészek legeslegtöbbje, ha meg nem, vagy hazug, vagy birka.
2014. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Hogyne irj!;)
2014. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Van. Foglalt.
2014. okt. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!