Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá, ha kiderülne a 22 éves pasitokról, hogy még csak egy barátnője volt?

Figyelt kérdés
Lassan 23 vagyok, és egyszerűen alig van tapasztalatom párkapcsolati téren. Egy barátnőm volt 3,5 évig, azóta (két és fél éve) semmi. Emiatt elég nagy hátrányban érzem magam a tapasztaltabb fiatalokkal szemben. Amúgy nem érzem magam problémásnak más szempontból, könnyen ismerkedek, nyugodt vagyok, általában jó a kedvem, sok minden érdekel, nem vagyok depressziós, frusztrált, stb. csak egyszerűen tapasztalatlan. Mennyire jelent ez problémát és mikre figyeljek oda, ha lesz barátnőm?

2014. okt. 8. 00:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem tudna zavarni, nekem 22 évesen lett először kapcsolatom egy szintén tapasztalatlan fiúval. Már nem vagyunk együtt, de nem zavarna ha a jövőben is ilyen fiú lenne a barátom. Ez nem negatívum, sőt, örülnék is annak, hogy nem az a lényeg neki hány lányt fektetett meg.

23/n

2014. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az exem is ilyen volt mikor összejöttünk. 21 éves volt, előttem egy 1,5 éves kapcsolata volt. Nekem ő volt az első (én 22 voltam akkor). Minden működött. 1,5 évig mi is együtt voltunk.

N

2014. okt. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!