Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ezek egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ezek egyértelmű dolgok csak én nem jövök rá!?

Figyelt kérdés

2 hónapja költöztünk anyámékhoz a párommal. Pénz gyűjtés céljából! 1,5 éve vagyunk együtt!


De sajnos a hülye fejemmel megbántottam! Volt 1-2 lánnyal akivel beszélgettem de semmi több! Nem csaltam meg és nem is akartam. Egyszerűen azt hittem milyen jó lesz! De nem.. most szenvedek!


Észre vette a telefonomba és kitört a 3-ik világháború... ez volt másfél-2 hete


Állítása szerint amióta haza költöztünk kicsit megváltoztam. Nem foglalkoztam vele annyit.. egyszerűen leszartam...

Azt mondja jelenleg nagyon szeret... de már nem úgy és nem tudja, hogy mit tegyen.. egyszerűen nem tud megbocsájtani nekem.. 2 napja szakított velem... viszont együtt lakunk.. Aludt az anyáéknál is de helyhiány miatt egy kiságyon nyomorogva...

mostanában nem nagyon keres..(nem úgy mint előtte) azt mondta nem nagyon hiányzom neki (hiányzom de nem annyira) .. könnyebben elmegy dolgozni mint előtte! Messze dolgozik tőlem 5 napokat..


mivel itt is kell lennie nálam.. nem tud máshova költözni.. ezért ugye együtt vagyunk napközben.. Nagyon jól elvagyunk.. nagyon jól elbeszélgetünk, hülyéskedünk.. sex is volt (hozzáteszem azzal a kijelentéssel, hogy neked ettől nem lesz rosszabb érzelmileg??) Azt mondtam nem.. de persze hiún hiszek abban, hogy igenis helyre tudom, hozni és ugyan olyan tudok lenni mint rég.. mert szeretnék.. nem csak most! Mindig a fejemhez vágja, hogy mért kellet elrontani? És nem tudja, hogy helyre lehet e hozni vagy meg tud e bocsájtani.. mindig azt mondta, hogy nagyon szerette az előző énemet... amikor nem laktunk itthon..


Meg, hogy nagyon normális vagyok az utóbbi 2 napba, olyan vagyok mint amikor meg akartam szerezni magamnak..

És mondom alapból ilyen vagyok tudod.. de sajnos valamiért lehangolódtam..

Mindent megadott nekem.. egy istennő volt.. imádom szeretem.


Azt mondta meglátjuk mi lesz... beszélünk telefonon, üzenetváltások mennek.


Szerintetek itt lehet még valami? Szerintetek azért mondja, hogy már nem úgy szeret mint előtte mert a sértődés, fájdalom van még benne? Nagyot csalódott) Vannak csókok... vannak érintkezések, puszik... de legtöbbször én kezdeményezem.. De nem mindig..


Vagy a lakás miatt van még itt? Vagy mert sajnál? vagy mert nagyon bízik abban, hogy olyan leszek mint rég!?



2014. okt. 8. 06:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Valamikor azt látom, hogy tényleg bízik abban, hogy újra feláll a rendszer kettőnk közt...

De valamikor azt érzem, hogy próbál inkább túllépni..


Eddig munka után ha távol volt beszélgetünk telefonon... most meg rám ír, hogy ágyikóban van.. pár szó és egyből hogy alszik is!


Legyek megértő és ne nyomuljak mert azzal elrontok mindent! Szóval összevisszaság van... Nem tudja, hogy mit akar vagy nem tudom

2014. okt. 8. 07:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Anyádéknál laksz a csajoddal, nem csoda, hogy lefalcol.


Te is tudod, hogy bizonyos önállóság nélkül nem fog tisztelni. Anyádék sufnijában a kiságyon alva nem lehet önállónak lenni.


Különben meg magyarázd el neki, hogy mi volt a csajokkal, lehet azt hiszi, hogy megcsaltad.

2014. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet ő most úgy érzi elárultad...Honnan tudhatná hogy nem csaltad meg,csak beszélgettél azokkal a lányokkal.Hazudtál neki,nem bízik benned.Miért kellett titkolni hogy ha CSAK beszélgettél velük?Ezen tuti nem akadt volna ki ennyire.
2014. okt. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Került.. És az anyjánál aludt nem az én anyámnál..

Ez egy nagy lakás.. és pont a közös jövő miatt jöttunk ide..


persze, hogy kiakadt mert olt már máskor is, hogy beszéltem és az se tetszett neki!

2014. okt. 8. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:
A nőknek a biztonság a lételemük. Te most ebbe rondítottál bele. Idő kell neki, míg el tudja felejteni ezt a kis kilengésedet.
2014. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!