Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy van ez? Legelsőre a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez? Legelsőre a lány szokta hazavinni bemutatni a barátját vagy fordítva?

Figyelt kérdés

barátnomet lassan 1 hónapja ismerem de egyszer sem hívott magához pedig szép házban laknak, én már hívtam magamhoz nem is egyszer. mikor hazakísérem akkor is inkább a ház előtt beszélgetünk.


22/F


2014. okt. 8. 07:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs erre szabály, azért 22 éves létedre tisztában lehetnél már azzal, hogy nincs mindenre szabály, szokás, vagy ilyesmi. Ezen kívül 1 hónap nem sok idő, nem szokatlan, hogy nem akar még bemutatni a szüleinek.
2014. okt. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez inkább függ a körülményektől. Pl nekem kényelmesebb (lenne) ha a fiú jön, viszont a családommal nem szívesen dicsekszem. Erre megvan az okom. (Volt már nálam, nem arról van szó, de.... sajnos az otthoni hangulat nincs jó hatással senkire.)

És szerintem nem csak én vagyok ilyen helyzetben.

2014. okt. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!