Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vagy kapcsolatfüggő és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagy kapcsolatfüggő és nem függsz a másiktól az hogyan nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy akkor pl. nem akadsz ki, ha lemond egy találkozót és örülsz annyinak,amennyit kapsz vagy azért lehetnek elvárásaid?

2014. okt. 8. 08:54
 1/7 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Van saját hobbid, saját barátaid, régi ismerőseid , akikkel elmész bulizni, vagy valéamilyen klubba, v sportolni, v valahová. Nélküle is el tudsz tölteni kellemes órákat (félreértés ne essék,NEM szexre gondolok).

Igen, lehetnek elvárásaid: amit konkrétan megbeszéltetek, ahhoz tartsa magát! Ne variáljon az utolsó pillanatban. És még más elvárásaid is lehetnek, mindenkinek a saját személyiségének megfelelően..

2014. okt. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első jól mondja nem függesz tőle hanem tudsz önálló is lenni nélküle ami nem azt jelenti hogy nem szereted.
2014. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg mondjuk hogy ha szingli vagy X ideig, az nem a világ vége. Félreértés ne essék, a szakitás pocsék, de az egyedüllét nem ijesztő.
2014. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ miért mondja le és hányszor (pl, ha csak a lánybarátaival megy el szórakozni a barátom, hetente, de engem még egyszer sem vitt el, az nem esik jól. Vagy, ha egy olyan találkozót mond le, amit előre megbeszéltünk és olyan indokkal, hogy nincs kedve, az szintén nem esik jól, de ha munka vagy egészségügyi stb dolog miatt mondja le, az oké). Meg attól is függ, hogy heti egyszer látom és azt mondja le vagy heti három-négyszer látom és abból mond le.

Fél éve egyedül vagyok és jól megvagyok.

2014. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát elég bonyolult a helyzet,de kettesben heti egyszer tudunk lenni és volt, hogy azt lemondta egészségügy miatt, de én meg kiakadtam rajta, mert nem hiszem el, hogy pont abban a pár órában kell orvoshoz mennie. Aztán mérlegeltem, hogy jó,akkor lehet mégis az fontosabb,de...nem tudom, hogy ilyen esetekben mi lenne a helyes.
2014. okt. 8. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Pl úgy, hogy simán kipenderítek az életemből bárkit, mint macskát sz...ni, hogyha hülyéül viselkedik velem.
2014. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
S az nem lehet rendes elvárás, hogy ha megígéri és egy héten egy pár órát tudunk csak találkozni,akkor azt ne mondja le?
2014. okt. 9. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!