Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotok találkozgatna az exével?

Figyelt kérdés
És még azt mondaná, hogy örüljetek, hogy egyáltalán elmondta.
2014. okt. 8. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem örülnék neki

A volt nőm átjárkált a volt fickójáékhoz a kapcsolatunk elején, állittólag a fickó nővéréhez beszélgetni

Mondtam a a nőmnek, hogy vagy találkoznak egy függettlen helyen a fickó nővérével vagy mi fogunk szakitani

Igy aztán nem járkált át többet aminek örültem, igen kellemetlen és felesleges dolog ez aminek nincs helye egy kapcsolatban

2014. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt. A ex barátom még mindig jóban volt az exével, néha találkoztak is a belvárosban, természetesen majd szétbaszott az ideg olyankor, de nem mondtam neki. Csak az nyugtatott, hogy elmondta és nem titkolózott, plusz a csajnak pasija volt/van.
2014. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Költőnő? ***** válasza:
Ha tényleg le van zárva, engem nem zavart soha a dolog. Volt olyan ex, akivel még én is jóban lettem. Ez egy társaságon belül pl nehezen kerülhető el. Plusz én nem hiszek abban, h exekkel meg kell szakítani minden kapcsolatot. Én is mai napig jóban vagyok némelyikkel és a magam pèldája alapján bizton mondhatom h mi tényleg csak nagyon jó barátok vagyunk, nincs köztünk egyéb.
2014. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az exem a mai napig is az egyik legjobb barátom. Van barátnője azóta, aki nagyon kedvel engem, és szoktunk találkozgatni, amit tud is. Sohasem volt belőle gond. Sőt, van, hogy hármasban talizunk.
2014. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És ha a párom azt kérné, szakítsam meg az exemmel a kapcsolatot, nem engednék neki. Nem fogom. Ő egy olyan személy, akire életem végig számíthatok, és ez kölcsönös. Őszinte, tiszta barátság a mienk.
2014. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem úgy ismertem a sztorit, hogy barátok maradtak volna. Két évvel ezelőttig... Soha nem beszélt róla úgy, mint akivel jóban maradt..
2014. okt. 9. 17:23
 7/12 Költőnő? ***** válasza:
Azonnal szakítás után sztem nem is nagyon lehet. Több idő míg az ember lezárja tényleg magában a dolgokat. Utána lehet barátkozni. Ez néha 1-2 év is lehet.
2014. okt. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Régen facebookon is letiltotta, mostmár pedig az ismerőse. És a csaj megmondta, hogy engem véletlenül sem akar látni, mert utál engem. Én őt régen is csak azért utáltam, mert ő utált engem, érthető módon, mert kikezdtem annak idején a pasijával.

Azért aggódok, mert régen mi is csak barátok voltunk, sőt, talán azok se, csak néha találkoztunk.

Mondjuk sok vizet már nem zavar, mert lassan úgyis az exem lesz, szóval évek múlva majd barizhat velem is :D

2014. okt. 9. 18:40
 9/12 Költőnő? ***** válasza:

Figyelj. Most ez olyan dolog, ha én szeretem az emberem és jól megvagyunk, akkor nem mindegy, mit akar a másik?

Jó kapcsolatból nem szokták gyakran csak úgy kilépni az emberek.

Anno exemmel futottuk azt a kört, h az új bnője nem nagyon bírt, mert barátok lettünk az ex-el. Igazából csak azt tudtam neki mondani, h "nézd, kár féltèkenynek lenni, mert nem véletlenül szakítottunk anno, ha együtt akartunk volna maradni, talán még együtt lennénk ma is. Vmi hiányzott belőlünk, amit másban találtunk meg."

Miért kellene utálnom, akit valaha szerettem ?

2014. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nem utálom őt. Nem utálom azért, mert a szerelmem exe. Nem kedvelem, mert olyan arcát mutatta nekem, amilyet.. Talán nekem kéne azt mondanom, hogy ne is lássam, nem neki.. de ő még sok év után is gyűlöl engem, pedig mindenki tudja, hogy egy jó kapcsolatba nem rondíthat bele csak úgy egy harmadik. Azt ők ketten cseszték el.
2014. okt. 9. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!