Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne olyan nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne olyan nőket céloznom, akik úgymond kiélték magukat?

Figyelt kérdés

30 elmúltam, párkapcsolatom soha nem volt még. Bár tisztában vagyok azzal, hogy óriási hátrányban vagyok, nem érzem úgy, hogy ez ok lenne arra, hogy ne is próbálkozzam.


Az jutott eszembe, hogy ha nem szeretném, hogy az előéletemet firtassák az ismerkedés során, akkor talán olyanokkal kellene ismerkednem, akik szintén nem szeretnék, ha az előéletüket firtatnák. Nők esetén ez inkább túlzott "aktivitás" esetén fordulhat elő, hiszen magamfajták nem nagyon léteznek.


Engem speciel nem zavarna, ha a nő korábban kicsapongó életet élt, ha azóta már benőtt a feje lágya. Biztos nem büszke rá, ahogy én sem a tapasztalatlanságomra. Vajon ilyen körülmény/hozáállás vezethet konszenzushoz?


2014. okt. 8. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Senkinél sincs "túlzott aktivitás", te férfiállat.

Te neked a fejeddel van a legnagyobb gond, kedvem sincs megválaszolni ezt az ostoba kérdést.

2014. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Mondta a ribizli igaz első hozzászóló?:)

Már hogy ne lenne túlzott aktivitás?

Egyébként egy olyan nőnek biztos nem fogsz kelleni!

2014. okt. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2 Hát, ezt benézted.
2014. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az a nő, aki már kiélte magát, az családot akar. Ha te is ezt szeretnél, akkor célozd be őket.

Szerintem egy 22 éves lány is jó lenne hozzád, azok között is van még olyan, akinek nem volt még párja (főleg, aki sokáig tanult).

Aki éppen most éli ki magát, azzal is lehet, bár nem érdemes, mert hamar odébb áll.

2014. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Jázi :) ***** válasza:

Olyan jó olvasni,hogy ilyen segítőkészek vagytok :D

Ez meg amit elterveztél kérdező csak egy terv! Ha elkezdesz komolyabban ismerkedni ezt nem tudhatod előre,hogy milyen múltja van valakinek és nem is ez alapján fog megtetszeni senki sem!

Akinek te majd kellesz, az úgy is ezzel az előélettel fogad el! Nem kell agyalni,hogy mi lenne a jó! Mivel ez soha nem így van!

2014. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Költőnő? ***** válasza:
100%

Sztem akár lehet is benne vmi, DE;

Sztem ez inkább lelki érettség kérdése. Azt meg külön nem értem, miért kellene elhallgatni dolgokat. Nekem is vannak olyan dolgok a múltamból amire nem vagyok büszke, de az is én vagyok és eszembe sem jutna h ne tudjon róla.

Nem k***kodtam, loptam, csaltam, de éltem. A múltam minden hibájával vagyok én most én. Ha a múltam nem tudja vmiért elfogadni (szerencsére sosem volt ilyen), akkor engem nem tud elfogadni.

2014. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ha jót akarsz magadnak, elkerülöd őket, annál még az egyedüllét is jobb, vagy eljársz fizetősökhöz. De ha házisárkányt akarsz otthonra a legrosszabb fajtából, akkor keresd őket, de abban nem lesz köszönet.
2014. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az 1# válaszolóból süt a túlemancipált, sokat támadott ribi esete. :D

A te feltevésedből pedig a naivitás, kedves kérdező. De hát ezt nem is vethetjük a szemedre.

Szerintem rossz a logikád, és egyébként is túl sokat gondolkozol, mielőtt csajoznál. Ha ez kellene a nőknek, ill. a nőkhöz, akkor az intelligens férfiak hódítanának, a nagyképű agyatlan tahók meg siránkoznának itt, hogy nincs nőjük. De nem így áll a helyzet, ugye? :) Szerintem kezdj el csajozni, és ne gondolj arra, hogy neked még nem volt barátnőd. Én 24 évesen csajoztam be először, és a mai világban sajnos már az is későnek számít. Egy nagyon kedves csajjal jöttem össze, de még neki is megfordult a fejében, hogy most akkor mitévő is legyen. Szerencsémre bevállalt engem, és nagyon jó volt a kapcsolatunk azt hiszem. Nem mondtam el neki, hogy ő az első, de nem is kérdezte. Csak később jött elő valahogy, de addigra már megkedvelt. Nem kellett hazudnom neki, nem is akartam. Próbáld te is így.

2014. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Te rólad pedig a kínkeserves ostobaság süt. Itt kaffogsz egy fórumon, ahol a döntő többség az anonimitásba burkolózik - azaz /semmit/ nem tudsz az emberekről, mégis képes vagy ilyen kínosan buta állítással szöveget kezdeni. Javaslom, feküdj le és sétálj egyet. Nem kell túl sokat a gép előtt időzni, megárt a te korlátolt befogadóképességű agykezdeményednek.
2014. okt. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pont erről beszélek... :D

Lefekvés után ritkán szoktam sétálni, de kösz a tippet.

2014. okt. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!