Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alázzam meg a volt barátomat?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel összejött, kidobott miatta másfél év után. Nagyon szeretem és mindent megtettem volna érte, ő pedig csúnyán elbánt velem. Meg akarom alázni. Valami ötlet?
2014. okt. 8. 16:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Gyere össze a legjobb haverjával.
2014. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
Feküdj le a legjobb barátjával/barátaival, majd dicsekedd el neki, hogy a haverja jobb az ágyban. Ezt mondjuk nyilvánosan, több haverja előtt.
2014. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%

Háhá! Megszívtad. Ezentúl keress olyan fiút, aki nem dobna el. De nekem biztos hogy nem kellenél, ha utána azon kéne izgulnom, hogy a volt barátnőm mikor akar kiszúrni velem. Fogadd el, hogy ennyi volt. Az neked hogy esne, hogyha te dobnád a barátod, és most ő agyalna valamin ellened? Hagyd a francba, te választottad a srácot, őneki meg joga volt lelépni a barátnőddel. Különben meg nem srác hibája, ő csak egy srác, aki odavan a lányokért. De mi a helyzet a barátnőddel? Ezt csinálja egy legjobb barátnő? Azt, hogy elveszi a barátnője pasiját, amikor tudja, hogy oda van érte? Én a barátnőd helyében azt mondtam volna a srácnak, hogy: "nem, ő a legjobb barátnőm, és miattam nem menjen szét a kapcsolatotok."


A kis aranyos barátnőd erre nem volt képes, és elvette a pasidat :) kinek is hibája? Egyedül a barátnődé. :D Szarul választottál pasit is meg barátnőt is. Szívás. Máskor olyan barátnőt keress, aki nem veszi el pasidat, és olyan pasit, aki nem fog szakítani veled a barátnődért. Sok sikert, vesztes!!

2014. okt. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
3-as, most komolyan előre honnan lehet tudni, ki mit fog csinálni? Bírom ezeket az okoskodásokat "ne gyere össze olyannal, aki nem dobna el" nem vagyunk jósok, hogy a jövőbe lássunk..
2014. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
-ne
2014. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
ha megcsalt akkor utánna már ne akard szeretni -.-
2014. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

#4!!!


Lehet tudni. Csak nem a kocsmában, diszkóban, koncerteken, meg partikon kell keresni pasikat. Az a gond, hogy manapság már a többség oda megy, és ezért mindenki azt hiszi, hogy csak ott lehet összejönni a másikkal, mert ha máshol jönnek össze az ciki. A francokat. Az a ciki, hogyha 300 fős társaságban félig részegen jönnek össze. Az tényleg az. És akkor ne is várjon hosszú kapcsolatot. Mindenki tudja, hogy bulizós, koncertezős, partizós, kocsmázós pasikat MESSZE nagy ívben el kell kerülni.

2014. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Költőnő? ***** válasza:
Jessszus...
2014. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
7-es! Azért azt nem gondolhatod komolyan, hogy az a pasi tuti bunkó és szemét, aki koncertekre jár… bár gyanítom, diszkóba is betévednek olyan emberek, akik megbízhatóak és kedvesek (csak szar a zenei ízlésük vagy életükben egyszer benéztek). És aki a könyvtárban szólít le egész véletlenül, az ugye tuti nem jár koncertekre?
2014. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"Azért azt nem gondolhatod komolyan, hogy az a pasi tuti bunkó és szemét, aki koncertekre jár…"


Nem. De ugye nem gondolod komolyan, hogy az a pasi bunkó aki dobja a barátnőjét egy másik lányért? Az miért lenen bunkó? Nem az. Én csak azt mondom, hogy ne várjunk ilyen pasiktól hosszú kapcsolatot :)


"bár gyanítom, diszkóba is betévednek olyan emberek, akik megbízhatóak és kedvesek (csak szar a zenei ízlésük vagy életükben egyszer benéztek)."


Nem. Nem tévednek be. Aki betéved azt akármelyik lány leveszi a lábáról megdugatja vele magát, és akkor máris van az illetőnek egy szégyenfoltja, és még azt sem tudja hogy most akkor kapott-e el écet vagy sem.


"És aki a könyvtárban szólít le egész véletlenül, az ugye tuti nem jár koncertekre?"


Nem tudom. De a lényeg, hogy sem diszkóban, sem partikon, sem bulikon, sem koncerteken nem pasizunk, csajozunk, mert oda azok a szennyek járnak, akiknek már a 25. barátjuk/barátnőjük van, és az életet el sem tudják képzelni normális családot alapítva, bulizás, alkoholizálás, megcsalás, és haverok nélkül. De ettől függetlenül még lehet rendes, csak nem megbízható. Én csak erről beszélek.

2014. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!