Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat zavarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat zavarja, hogy több férfival voltam előtte, mint ő nővel előttem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Persze, nem aktívan zavarja, csak néha viccesen dorgálva a szememre veti, mikor szóba kerül a téma, és szerintem frusztrálja, hogy ő "alul maradt" a dologban. Nekem ő a 6. partnerem, míg én neki a 4., tehát annyira azért nem "marad le" mögöttem.

Mindezek mellett mondja, hogy örül neki, amiért már nem egy kezdővel van dolga, hogy nem kell félnie attól, hogy kíváncsiságból másfelé tekintgetnék, satöbbi.


Mégis, hogy kezeljem ezt? Nem hiszem, hogy annyira zavarná, hogy megcsaljon, azt se hiszem, hogy ezért elhagyna. De az bánt, hogy őt ez zavarja, és ha tudok, szeretnék neki segíteni a kérdésben. De hogyan?


Előre is köszönöm a válaszokat.


Huszonévesek vagyunk mindketten.


2014. okt. 8. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit
2014. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

latszik, hogy boki a csoret a dolog, de ezen neki kell tullepni, mert nem verseny, hanem igy alakult :)

mondd meg neki egyertelmuen, hogy te errol tobbet nem szeretnel hallani. bizzon benned, ahogy te is bizol benne.

2014. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami történt megtörtént.Azon már nem tudsz változtatni hogy neked volt előtte több partnered.Én igazából nem is értem hogy ez miért zavarja őt.Talán az lenne a legjobb ha elmondanád neki,hogy most csak ő van.Most csak ő számít.És ez a lényeg,nem pedig az hogy mi volt.
2014. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szekál, félviccesen mondhatod neki, hogy ha a strigulákra utazik, akkor igazán kereshetne magának egy ötös számút, te meg nézel magadnak valakit akit nem érdekli hogy szám szerint hány az annyi amíg a kapcsolat jó.

Azért szerintem alap, hogy az ember a csajának nem sugallja azt hogy könnyűvérűnek találja.

2014. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dugjon meg annyi lányt amíg nem érzi úgy, hogy már nem zavarja.

Viccen kívül. Lehet erről beszélgetni, meg ezt elfojtani, de ha zavarja, zavarni fogja. És leginkább ez a módja, hogy ezen segítsen, hogy kiéli magát. Vagy vonjatok be lányokat harmadiknak.

2014. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!