Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két emberbe vagyok szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norika996 kérdése:

Két emberbe vagyok szerelmes? Vagy mi tortenik velem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy 2eves kapcsolatom, ami egy ev utan megromlott.. egy oldalu volt reszemrol, mert mindent feladtam volna erte, es tisztaszivbol szerettem, amit ő sajnos nem viszonzott.. es elmondtam neki kb 3hete hogy en mar nem szeretnem tovabb folytatni, es hogy en mar nem ugy szeretem ahogyan regen.. mert folyton megalazott, es leszarta hogy nekem mennyire fajt, hogy nem mutatta ki a 'szeretetét' .. ő onnantól kezdve elkezdett teperni ertem, es mindent megtesz hogy visszaszerezze a szerelmemet.. de en kozben megismertem egy fiut.. es sajnos erzelmeket valtott ki belollem, es egyre erosebbeket.. nem tudom elkerulni sem, mert mindennap látom.. es viszont vannak erzelmei felém.. osszevagyok zavarodva.. mar ott hagytam nem egyszer a bartomat, mert mindig is oszinte voltam hozzá, es mindig mindent elmondtam neki oszinten, barmirol is volt szo. ugyerzem ez mar keso, hogy ilyenkor teper, mikor mar belefáradtam, es kiolte belollem a szeretetet. ezt is elmondtam neki, de o szeretne ertem harcolni. nem szeretnek neki fajdamat okozni, es rohadt buntudatom van a masik srác miatt.. fogalmam sincs mit csinaljak. !? :(

2014. okt. 8. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
2. a nyerő. Higgy nekem.
2014. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legyen a második. Az első rájött, hogy elveszít(het)és most, későn teper. Így járt. Lépj tovább.
2014. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!