Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hianyzik a baratnom, elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bneon05 kérdése:

Hianyzik a baratnom, elmondjam neki vagy ne?

Figyelt kérdés
O neki mar van mas baratja, es en szakitittam vele. de hianyzik. elmondjam neki, vagy ne?
2014. okt. 8. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
késő bánat.
2014. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Miért teszed tönkre más boldogságát?
2014. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt igazából csak a te büszkeséged szabhatja meg... Te szakítottál vele, de rájöttél, hogy rosszul döntöttél, valószínűsíthetően azt fogja mondani - kicsit burkoltabban - mint az 1. válaszoló. Én a te helyedben nem mondanám el neki, mert az egyfajta spirituális "te nyertél"-lel egyenlő. De te ismered az exed és te tudod megmondani hogy javítana vagy rontana a helyzeten, ha bevallanád neki
2014. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 asdgdf válasza:
szerintem ne mondd el,így h már mással jár tényleg késő
2014. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Mennyi idő telt el a szakítás és az új kapcsolata között. Mi pl szintén nem rég szakítottunk, azóta nem beszéltünk, nem keres én meg nem akarom keresni, mert túlságosan fáj és felkavarna ha beszélnénk, mert még szeretem. Mindenki azt hiszi új barátom van, mert sokat vagyok együtt egy sráccal, próbál segíteni túltenni magam, de semmi nincs köztünk és nem is akarok. Én tehát kifejezetten örülnék ha ilyen indokkal keresne meg a volt barátom, bár azt hiszem ez sosem fog megtörténni :(


Ezt azért írtam le, hogy nem lehet előre tudni mi a jobb, vannak helyzetek, mikor már tényleg késő egy ilyen vallomás és csak felkavarná a kedélyeket, de vannak helyzetek, mikor kifejezetten megoldás lehet.

2014. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszia valaszokat, jo hogy egy lany is leirta a velemenyet:)
2014. okt. 9. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!