Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegyek valamit és ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek valamit és ha igen mit? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy .barátom.Jófej,normális.Tetszik neki egy lány és elmondta neki mit érez iránta.Viszont a lány nem igazán értékeli.Szeretnék neki segíteni.Mivel én nem találkozok a lánnyal személyesen nem tudok vele beszélni és ezéet elhatároztam hogy írok neki,de nem tudom mit.
2014. okt. 8. 21:43
 1/1 anonim válasza:

hát végül is ez a kettejük dolga... sztem nem lenne helyes írni annak a lánynak... ne ütsd bele z orrod. elhiszem, hogy szeretnél neki segíteni, de ez nem a te dolgod. hagyd rájuk.

vagy ha ennyire akarsz segíteni, először kérdezd meg a fiút is, hogy mi a véleménye erről

2014. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!