Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretett egyáltalán? És ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretett egyáltalán? És ha igen, akkor mi történt egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 évet töltöttünk együtt a párommal, és a kapcsolatunk legelejétől kezdve megbeszéltünk mindent. Úgy gondoltuk mindketten, hogy ha megbeszéljük a problémákat időben, akkor nem lehet baj. Nekem nagyon fontos volt és bár voltak néha vitáink, olyan igazán nagy veszekedésünk soha. Szeptember 1-jén hazajöttünk nyaralásból, ahol minden szép és jó volt. Én nagyon boldog voltam, és bár nekem úgy tűnt, hogy ő is az, most már semmiben nem vagyok biztos. Azután találkoztunk is, ahogy máskor, bár kevesebbet, mert még nem kezdődött el az egyetem, és nem egy városban élünk. Amióta együtt voltunk minden este mielőtt lefeküdt volna, küldött nekem sms-t, hogy nagyon szeret, szép álmokat stb. mikor mit. Még 12-én este is küldött. 13-án beszéltünk neten, aztán kicsit vitatkoztunk, mert nem értettünk egyet abban, hogy egy gyereknek ő milyen ruhát venne meg én milyet. Aztán elmentem hozzá délután, és ő pedig szakított. Én nem is értettem, hogy mi történt vele, sőt azóta sem értem. Azt mondta, hogy szeret, de eljön egy kapcsolatban az idő, amikor az észre kell hallgatni, és azt érzi, hogy ő LEHET, hogynem akar majd soha gyereket, és hogy tudja hogy nekem fontos, hogy egyszer majd legyen. Illetve hogy rájött, hogy lehet hogy soha nem akar majd megnősülni, és ezért inkább nem akarja húzni az időmet. Pár nap múlva még mindig nem értettem ezt, és odamentem megkérdeztem tőle, akkor meg már odáig módosult a dolog, hogy nem tudna velem leélni egy életet, nem tudja elképzelni és hogy már nem szeret (3 nappal a szakítás után). Én nem értem hogy lehet egyik napról a másikra kiszeretni valakiből. Azt meg pláne nem, hogy hogy lehet olyan indokkal szakítani, hogy lehet hogy 5-6 év múlva majd nem akarok gyereket. Nekem úgy tűnt először, hogy ilyen elköteleződési bajai vannak, hogy fél, mert apa nélkül nőtt fel, de miután ezt mondta hogy nem tudja elképzelni velem az életet + már nem szeret, és képes volt kiszeretni 3 nap alatt, így már nem is tudom mit higgyek. Szerintetek mi történt Vele?

#elhagyás #nem szeretett #elköteleződési válság
2014. okt. 2. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Megunt.
2014. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok vészmadár lenni de lehet hogy van neki valakije. Ez az ember nem érdemel meg téged. A szakítás okai pedig csak kifogások valamire. Hagyd a francba. Te jobbat érdemelsz. :)
2014. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Valószínűleg nem most szeretett ki 3 nap alatt belőled,hanem régóta érik a dolog, sajnos a férfiak ezt sokáig el "szokták" húzni, és általában akkor szakítanak, ha van másik jelölt is a képben. Tapasztaltam is :(

De ez a mellébeszélés a gyerekről stb. nem volt szép tőle... 31/N

2014. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3#: sztem nem feltétlen kell hozzá másik nő, de meg kell érnie az elhatározódásnak az emberben, legalábbis így gondolom. Biztos vannak olyanok is, akik egyik napról a másikra döntenek egyébként.
2014. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Viszont ezt megkérdeztem tőle. Kérdeztem tőle, hogy ezt mikor döntötte el? És azt mondta hogy akkor, abban a pillanatban. Ezt is akkor kérdeztem tőle, amikor beszéltem vele. (3 nap után)
2014. okt. 2. 14:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként már 26 éves, én meg 23 tehát nem gondoltam volna, hogy csak "úgy játszik". Plusz az is kimaradt, hogy a kapcsolatunk elején megbeszéltük, hogy mindketten szeretnénk családot. És én kérdeztem ezt tőle hamarabb, hogy szeretne-e, tehát nem adtam a szájába a számomra "tökéletes választ".
2014. okt. 2. 14:58
 7/10 anonim ***** válasza:
A gyerek dolgon kivul teljesen ugyanez a szitu volt nalam is, egyszeruen sorra jottek a kifogások, mindig mast mondott, mai napig nem ertem. (nekunk 6ev volt)
2014. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hmmm ez a történet rémségesen hasonlít az én sztorimra ami velem történt 1 hónappal ezelőtt. Minden szép volt, jó volt..de egyszer csak bekattant valami nála... Egyik napról a másikra hűvös lett velem, hideg és zord..már nem érdekeltem annyira és hidegen hagyta hogy mi van az én érzéseimmel.. Aztmondta, hogy : "Már nem találja magában az érzést irántam.." kb 3 nap leforgása alatt kidobott... Tudtam, sejtettem hogy nő van az ügyben.. és olyannyira igazam lett, hogy erre a hirtelen szakításra rá 1 hónapra már facebookra is kiírta hogy összejött az exével, tehát engem miatta dobott.. 3 nap alatt huss és már ki is szeretett belőlem.. érdekes ez.. szóval én azt mondom légy résen!!
2014. okt. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most nem azért csajok, de, ha megkérdezitek merre van nagyobb esély, h akartok családot, vagy arra, h nem???

Na, szóval, nem csoda, h mindenki akar, meg az elején a nagy rajongás, elképzelni az egész életet, utána meg szépen lassan elmúlik a szerelem... Laikusként ezt gondolom.

2014. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy elmúlik a nagy rajongás és szerelem egyszer, de azért az ha igazi, akkor az nem 1-2 év, hanem 20-30 év. És ha 20-30 év múlva elmúlik, akkor szeretet marad a helyén. Ha úgy indul neki egy kapcsolatnak valaki, hogy pf úgyis elmúlik egyszer a szerelem, akkor soha senki nem fog a másikkal tervezni, csak mindig magára fog gondolni. Szerintem a házasság, igen, nehéz, és megpróbáltatásokkal teli, de hisz minden, ami fontos nehéz is. És csak rajtunk múlik hogy állunk hozzá. Persze ha az első akadálynál feladom, akkor nem sok értelme van, de ha küzdök érte, akkor akár örökké is tarthat. Mert a szerelem eltart 30 évig, utána meg megmarad a szeretet. És ha választhatok hogy 30 év szerelem valakivel, akivel lehet utána elmúlik, vagy 2 évente egy kis "szerelmecske" aztán ha valami nem jó, kidobom, akkor én inkább választanám azt, akinek 30 évig én vagyok fontos.
2014. okt. 4. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!