Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, ha a barátom még mindig őrzi az exe képeit, cuccait?

Figyelt kérdés
Ő azt mondja az is a múltjához tartozik, ezért nem dobja ki. Ti mit csinálnátok egy ilyen helyzetben, egy egyébként jól működő párkapcsolatban?

2014. okt. 9. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a szakítás szép emlék maradt volna, akkor én is megtartanám. Így csak jól esett megsemmisíteni. L
2014. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én pasimnak is megvannak az exe képei... amíg nem rakja ki a falra és nem nézegeti minden nap addig nekem oké
2014. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már tökéletesen lezárta a múltat, akkor nem kell aggódnod. Viszont eltehetné olyan helyre az exétől kapott cuccait, ahol nem látja senki.(pl: szekrénybe egy dobozba stb..)
2014. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell kidobni őket, de mutogatnia sem szabadna. Ha el vannak téve valahol egy dobozban, vagy fájlok esetén a számítógépén egy külön mappában, akkor az úgy rendben van.
2014. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem sincs ezzel semmi gond, hanem tegye bele egy dobozba es tegye el a szekreny legbelso polcara...kulonben ha annyira odavan erte akkor vegyel magadnak egy aranyos emlektargyat es tedd ki magadmelle, hogy ezt meg te kaptad az exedtol, azt nezegesse o is..azt ha mer szolni akkor mond el neki, hogy o is ilyen bunko, mert mindenkinek vannak emlekei de nem huzza vele a masikat.
2014. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös , szóval azt tanácsolod , hogy a kérdező vegyen egy tárgyat és rakja ki mint az exétől kapott dolgot? Hát nem tudom , de ha az én bnőm hirtelen kirakna egy régi dolgot , AMIT PERSZE MINDEN NAP NÉZEGETNE IS pedig előtte nem, hát azért már én is szólnék!
2014. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!