Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vagyok biztonságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok biztonságban az új párommal? Szerintetek visszamehet az exéhez?

Figyelt kérdés

Egy új lány csoporttársam nagyon bejött, de egyéves kapcsolata volt akkor. De egyre többet beszélgettünk és kialakult valami. Ezért szakított az egy éves kapcsolatával, hogy velem lehessen, mert azt mondta elindítottam valamit benne, de nehéz döntés volt mert szereti azért az akkori párját. Én egy hete vagyok ezzel a lánnyal.

Vajon még megbánhatja a dolgot vagy a lelkiismeret furdalás miatt nem fog működni a kapcsolat stb, azaz mennyire vagyok biztonságba?


2014. okt. 9. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, két esélyes a dolog. Én például egy 3 éves kapcsolatomat hagytam ott egy pasiért akiben volt "valami". 10 hónapja vagyunk együtt és nem bántam meg, hogy vele vagyok, mert sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb vagyok az új párom miatt.
2014. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" Én például egy 3 éves kapcsolatomat hagytam ott egy pasiért akiben volt "valami""


Ezért nincs manapság egy normális kapcsolat se, mert ha jön valaki, akiben már van "valami", mindjárt szakítunk.

2014. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól mondják 2 esélyes a dolog! Hány évesek vagytok azon is sok múlhat!
2014. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!