Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bizonyítsam be neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsam be neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Szeretném vissza szerezni az ex barátnőmet de nem bízik bennem és nem hiszi el, hogy szeretem őt. Udvaroltam, bókolgattam neki, szó szerint szerelmet vallottam, felhoztam a régi szép dolgokat de semmi nem változott. Az mondja, hogy nem hisz nekem és már késő. Mit mondjak mit tegyek, hogy érezze és elhigyje, hogy tényleg szeretem és helyre akarok hozni mindent? Sajnos gyerekes egy kicsit a csajszi és nehéz eset. Mármint nem adja könnyen magát.
2014. okt. 10. 12:49
 1/8 CptTomato ***** válasza:
Ne add fel?!
2014. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem bízik benned? Mit csináltál?
2014. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Passiflora ***** válasza:

Mik az előzményei annak, hogy nem bízik benned, és nem hiszi el, hogy szereted.


Miért szakított veled?

2014. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még régebben kavartam rajta kívül két lánnyal max 1 hétig. Ez volt a szakítás oka is. Ezt igazából azért csináltam hogy éreztessem vele amit én éreztem. Csak ő azt nézi amit én hibáztam de amiket ő hibázott az nem baj. Mindig felhozza hogy én hogy rontottam el de amikor én rávágom hogy "na és az nem baj hogy te ezt meg ezt csináltad?" Erre ő azzal jön hogy ne mindig a múltat hozzam fel. Ezért írtam hogy nehéz eset :)
2014. okt. 10. 13:29
 5/8 pocakkk ***** válasza:
hasonló szituban voltam már, hidd el... ez már halott ügy :/ sajnálom
2014. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van még esély rá hogy minden helyre jöjjön. Amiért nem harcolok az nem lesz az enyém. Én kitartok és hiszek benne hogy sikerülni fog.
2014. okt. 10. 13:57
 7/8 pocakkk ***** válasza:
ez becsülendő!remélem kibékültök és a lány értékelni fog téged...! sok sikert, remélem a ti történetek happy enddel végződik ^_^
2014. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) én is remélem!
2014. okt. 10. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!