Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem miért nem vállalt fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem vállalt fel?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk a volt exemmel, igazából kapcsolatról nem beszélhetek,mert sose volt nyilvános. 5 hónapig tartott, mindig arra hivatkozott hogy még jobb ha nem derül ki hogy együtt vagyunk stb stb...Voltak közös programjaink is, nem csak szexről szólt a dolog, sztem érések is voltak nálam biztos, nála is volt valami úgy éreztem.A lényeg a lényeg hogy nekem ez nem normális kapcsolat volt és elegem lett,ráadásul tudom milyen a jó kapcsolat, és sajnos nem sajnos ez nem volt az.Jó döntés volt hogy kimondtam h vége, akkor hozzám sem szólt, nem tudom miért meg a lehetőség adott volt.Mindent meg tudott magyarázni,mindenre volt oka. Csak a legviccesebb az egészben az, hogy ennek kb 1 hónapja lett vége vagy kicsit több és rá pár hétre új bnője lett, akivel már azóta a kapcsolata is nyilvános, fentvannak a facebookon is. Igazából én egy őszinte, normális, kedves lánynak tartom magam, és csak erre nem tudtam még rájönni hogy ezt igy miért nem vállalta fel.Ráadásul ennek ellenére hogy van valakije, ugyan azt csinálja a munkahelyen mint előtte. Folyton a nyomomban van, teszi a szépet, kettőnkről beszél, meg h ott van benne a kísértés stb stb.....

Én meg megszerettem őt, ezért is volt neki azt mondani akkor hogy hagyjob békén,ennyi volt, de az eszemre kellett hallgatnom. Mi az istent csináljak vele.Mert nem egyszer volt hogy felajánlotta hogy hazahoz munkából is, szóval lehet megvan neki a lány, de úgy érzem engem se és a másik lányt sem tiszteli kicsit se..Miért nem hagy már békén.?


2014. okt. 10. 17:30
 1/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Téged nem is akart soha felvállalni, egyszerűen csak arra kellettél neki, hogy néhányszor jól megfektessen.

És ezután is pontosan ugyanerre kellenél neki. Jó állapot lenne neki egyszerre két csajt tartani.

(Majdnem valami más szót használtam a "tartani" helyett...)


Ha végiggondolod, te is rájössz, hogy neki ez egy kényelmes állapot lenne, legalábbis egy darabig. Téged eddig sem vállalt fel, és ezután se - de ha éppen ráér, akkor levezethetnéd az energiáit...


Nem éppen egy korrekt, gerinces ember.

Lapátra teheted, vagy hagyhatod, hogy kihasználjon.

Akárhogy döntesz az a te döntésed.

2014. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is ha végiggondolod és elolvasod amit kiírtál,rájössz a válaszra.


Nem te voltál a jobb,ennyi igazából.Ne keseredj el,majd találsz egy normális pasit :)

2014. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jas és ne tartsd vele a kapcsolatot.Szigorúan legyen munkakapcsolat,azon kívül már ne érdekeljen. Tehát nem kell, hogy hazavitesd magad kocsival és társai.
2014. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő alapból ilyen sunyi, gerinctelen alak. A másik nőjével valszeg csak azért "nyilvános" a dolog, mert a csaj akarta, hogy mindenképpen látszódjon a fészbukon. Amúgy tuti, hogy magában mindkettőtöket lesajnál és lesz.r.
2014. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van, tudom milyen ember, sose értettem mi tetszett benne, és mi fogott meg.Nem is nagyon tudok felsorolni pozitív dolgot vele kapcsolatban.Sok munkatársam óva intett tőle,hallgatni kellett volna rájuk, de már teljesen mindegy.Tanultam belőle, de én úgy érzem nem rajtam múlott.És igen ez a lány valszeg ilyen hogy ő bólogat mindenre,és elfogadja azt ami van. Igazából azt is tudom, hogy nagyon különbözik tőlem, eléggé fent hordja az orrát, nagyon magabiztos, eléggé egoista, sorolhatnám. Amúgy ezek a fajta srácok meg tudnak változni? Mert azt látom hogy imádja ha a lányok körülrajongják, nekem is teszi a szépet még, szal nem tudom ez a lány is valszeg csak arra kell neki, hogy legyen valaki. Vagy kitudja ...
2014. okt. 10. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!