Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom eddig minden volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom eddig minden volt barátnőjét megcsalta, engem is meg fog?

Figyelt kérdés
Eddig nem hittem ebben, mert szerintem ez hülyeség, de a legjobb barátnőm folyton ezzel nyúz, és ő régóta "ismeri". Eddig mindig 1-2 éves kapcsolatai voltak, mindig ő szakított a lányokkal, de a megcsalás ezzel nem függött össze. Egy lányt anno még vissza is fogadott, mert az könyörgött neki. Ez alapján elég kényelmesnek tűnik...
2014. okt. 8. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ja, elég nagy esély van rá.
2014. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha magamat veszem alapul,hogy én az eddigi 4 et eszembe se jutott soha megcsalni,és ez után se fogom,akkor az kell hogy mondjam,hogy nagyon nagy a valószinüsége,hogy meg fog csalni.Láttam már ilyen verebet.
2014. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nem veled csalta meg mindegyiket valószínû. :/
2014. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 WheneverYouWant ***** válasza:
Valószínűleg igen...
2014. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha vele csalta volna,akkor őt nem csalná?
2014. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

Láttam egy piros autót.

Mekkora az esélye, hogy a következő autó piros lesz?

Mekkora az esélye, hogy a következő tárgy autó lesz?



Ilyesmit kérdeztél.

2014. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elég nagy esély van rá :).
2014. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Téged is meg fog csalni, ha alkalma lesz rá. Ezt te is tudod, és annál jobban ragaszkodsz hozzá. Bemeséled magadnak, hogy most más lesz. Így működtök ti, nők... Sok sikert!
2014. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha azért volt megcsalós, mert nem kapta meg senkitől, amire vágyik, de tőled már megkapja, akkor nem, mert van ilyen is.


Ha csak vadászösztöne van, vagy nincs érzelmi intelligenciája, akkor meg fog téged is.


50-50%

2014. okt. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
"egy lányt még vissza is fogadott , mert könyörgött neki" ez a lánynak eléggé megalázó
2014. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!