Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálam kb 3 centivel magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam kb 3 centivel magasabb a pasi. Én 165 vagyok. Most akkor szemét vagyok, hogy ez zavar engem?

Figyelt kérdés
Most ismerkedtem meg valakivel, minden rendben van vele, de az hogy ennyire alacsony az nagyon zavar :(
2014. okt. 5. 15:03
1 2 3
 1/23 DanteSparda ***** válasza:
mindenkinek más az izlése szerintem ezzel semmi baj nincs csak akkor ne hitegesd
2014. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ti adnátok esélyt?
2014. okt. 5. 15:04
 3/23 anonim ***** válasza:
Igen,mit számít! Most komlyan!??
2014. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 RRR ***** válasza:

szerintem ez hülyeség

de akkor ne áltasd tovább szegény párát

2014. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha eléggé meggyőz magával, akkor nem is gondolok ilyenre, szerintem neked más problémád is van vele, nem ez a legnagyobb.
2014. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Gondolj bele,dobna mert Te magasabb vagy! :)
2014. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
engem is zavarna, de en 178 centi vagyok. nem vagy szemet, mert nem tehetsz rola, de ha csak ez zavar benne, akkor azert elgondolkoznek. nem ertem egyebkent, az alacsony lanyok miert akarnak magas pasit, miert nem eleg nekik, ha naluk magasabb?
2014. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg lehet kicsi a melled, és még felületes is vagy. Senki nem tökéletes, de egy esélyt megérdemel.
2014. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted szemét-e vagy - érdekes, hogy felmerült benned a kérdés?

Miért izgat ez ennyire. Ha zavar, nem szeretsz bele, ha nem zavar, miért lennél szemét. Nem értem?

2014. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

165 centivel alacsonynak számítok? szerintem ez inkább átlagos. De mindegy :)


Én tényleg azt hittem, hogy nem vagyok ilyen , ha most nem ez lenne a helyzet, akkor simán azt mondtam volna, hogy nem érdekelne, ha alacsony a pasi. De most mégis zavar ...:/

2014. okt. 5. 15:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!