Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a barátnőd találkozni akarna egy netes fiúval?

Figyelt kérdés

Öt éve vagyunk együtt, én vagyok az a fél, aki társadalmi életet él, a barátnőm viszont tipikus kis otthonülő antiszoc, olvas, tanulgat vagy chatel vadidegenekkel. Engem ez nem zavar, szeretem, ahogy van, az én kis különc, csini csajomat, legalább nem kell mindig félnem, hogy esetleg egy buliban rástartol valaki (jó, hát na, nem vagyok féltékeny típus, de azért eszembe jutott ez már, mikor egyetemre ment, akkor is egyből ráröppent valaki). Na most nem rég bejelentette, hogy nem kér engedélyt, de lehet, hogy találkozni fog egy sráccal, akivel két éve beszél chaten hetente pár alkalommal. Először azt hittem, hülyül, de kiderült, hogy nem. Szóval mondom, öt éve járunk, nem adott soha okot arra, hogy ne bízzak benne, de ti ehhez mit szólnátok? Azt mondja, a srác akar találkozni, és ha nemet mondana, valószínűleg utána már nem lenne rá kíváncsi a gyerek semmilyen módon, márpedig ő kedveli emberileg, és hiányolná a mindennapjaiból.

F21


2014. okt. 11. 01:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ajánld fel, hogy eggyütt menjetek el, mert meg szerertnéd ismerni, ki tudja lehet tényleg jó fej és nem a bnôd sunáját akarja. :)
2014. okt. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%

azt hogy ilyen nővel nem lennék még köszönő viszonyba se.


bukni fogod a csajt,de inkább örülj neki..nem tűnik épnek.

2014. okt. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Én tuti h nem engedném h menjen...srácot meg úgy nyakon baszarintanám h csak nyeldesné a fogait...találkozgasson olyan csajokkal akiknek nincs barátjuk...
2014. okt. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

elég gyanús és ocsmány a dolog, én eléggé kiakadnék, az biztos. a srác tuti h nem csak barátságot akar, a barátnőd meg hagyja magát, adja alá a lovat. az a 2 év nem is rövid idő...és még engedélyt sem kér tőled...

én kiadnám az útját, ha mindenáron akarna vele találkozni, meg annyira hiányzik neki. vagy veled legyen, vagy menjen máshoz, ne keverje a szart. én bizony helyretenném a leányzót.

2014. okt. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem is van netes lány barátom. Sajnos az efféle hozzáállások miatt a barátja háta mögött kell találkoznunk, pedig abszolút semmi nincs közöttünk barátságon kívül.


Te ismered a csajt, meg a kapcsolatotokat. Ha megbízható, engedd el. Ha nem az, akkor úgyis talál alkalmat a félrelépésre, még csak engedélyt se fog kérni.

2014. okt. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem problémáznék ezen. Van barátság férfi és nő között.
2014. okt. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jó alaposan birtokba vetted szegény csajt, csak azért, mert nem jár el :DDDD Szerencsétlen nő.
2014. okt. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Jó, persze már. Öt éve együtt vagyunk, érzem, hogy szeret szerelemből, ebben nem tudok kételkedni, vagy ha igen, akkor találkozunk, és egyből hülyének érzem magam.

Két éve én koleszos voltam, akkor szokott rá a chatre. Nem tudom emiatt elítélni igazából. És miért nem tűnik épelméjűnek a csaj? Most akkor meg kéne tiltanom, hogy találkozzon vele? Ez akár próbatétel is lehet, nem? Ha meg akarna csalni, úgyis megcsalna, most akkor minek szegélyezzem az ehhez vezető utat tiltott almákkal?


Nektek amúgy van barátnőtök? El tudjátok képzelni, hogy a cuki csajotokat kidobjátok ilyesmiért, miközben amúgy semmi gond nincs a kapcsolatotokban?

2014. okt. 11. 01:08
 9/18 anonim ***** válasza:
Néz, ha te engedted vadidegenekkel chatelni, ahelyett, hogy a bnőivel mejen ide-oda, ez te sarad. Innentől nem értem a kérdést. Ott is megismerhet bárkit, és a chaten is. Ha nem vagy féltékeny (mert szeret, és te vagy neki a mindene), miért ne? Ha meg nem bízol benne, akkor zárd el a nettől is, és köszönj szépén el tőle. Nincs kiskutya, csak ha te nevelsz egyet. Ez nem így megy.
2014. okt. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A mai nők többsége szellemileg alulmaradott.. És ezt nem a barátnődre értem:D én is rájöttem az évek alatt, hogy egy fiú sokkal megértőbb, nem fordítja ki a szavaidat, számomra sokkal megbízhatóbbak. Ezért nem sok, de több fiú barátom van, mint lány. Persze a lányok között is vannak kedvesebb, intelligensebb emberek, de nagyon kevés. A párkapcsolatban pedig létfontosságú a bizalom, szóval szerintem ne agyalj rajta sokat. Akkor van jövőtök, ha kölcsönösen akarjátok egymást.
2014. okt. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!