Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az ilyen srác már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ilyen srác már annyira nem szereti a párját, hogy direkt el akarja üldözni, hogy a lány szakítson?

Figyelt kérdés

Egy alkalommal étteremben voltak társasággal, mikor is este a pasi hazaküldte a lányt, azzal, hogy ő a barátaival szeretne még lenni. Miközben alig egy-egy hétvégén láthatta a barátnőjét!

Másik alkalommal, mikor egy városi fesztiválról akart haza menni a lány, megkérte a férfit, hogy kísérje át egy sötét sikátoron, de ő visszautasította ezt! Azzal, hogy nem akarja, hogy a barátai papucsnak nézzék.

Szerethette egyáltalán valaha? :(



2014. okt. 11. 02:05
 1/9 anonim ***** válasza:
2 információból sajnos nem derül ki, hogy szerette/szereti-e a lányt. De a lány miért nem kérdez rá és beszéli meg a fiúval?
2014. okt. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem akarok regényt írni… Számomra ezek alapdolgok. Ti bánnátok így a barátnőtökkel?
2014. okt. 11. 02:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha ebben a történetben Te vagy az a bizonyos lány, sajnálom a barátod egy sötét bunkó!

Szerintem nem szeret, de ennyiből ezt nehéz megállapítani.

Az első is elég gázos(haza küldés), a második egyenesen botrányos, nem nagyon törődhet Veled.:(

Nem akarlak túlságosan befolyásolni, de nekem ennyiből ez jött le.

Nem tudom a körülményeket, mióta tart a kapcsolat(stb), ha rólad van szó esetleg egy bizalmasodat (nagyon jó barátnő)megkérdezhetsz hogyan látja ezt s kapcsolatot kívűlről, elkerülendő a kihasználás.

2014. okt. 11. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még annyi kiegészítés: mindkét esetben a minimum a haza kísérés.

Előző válaszoló voltam.

2014. okt. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Talán az értelmi szintjét kellene először megvizsgálni...
2014. okt. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor érzem azt, hogy szégyen, hogy az ilyen bunkóknak van barátnőjük, nekem meg nincs.
2014. okt. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
MErt fél szakítani. Ha a csaj mondja ki, úgy más, nem neki kell viselnie a "felelősséget".
2014. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Előző! De szerinted lehet egyáltalán az ilyet férfinak nevezni? Inkább csak érezteti lépten-nyomon, hogy nem akar már a lánnyal lenni, mint hogy elmondja neki őszintén?
2014. okt. 11. 16:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobbat érdemelnel
2014. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!