Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs a nők egy részében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs a nők egy részében semmiféle méltóság, tartás?

Figyelt kérdés

Türelmet kérek és megköszönök, hosszú lesz. :)


Tisztelet a kivételnek, senkit nem szeretnék megsérteni, de van két példám is. Különösen kíváncsi lennék hölgyek válaszára

Az első, nevezzük őt Arankának. 30-35 közötti szingli nő, sokéves párkapcsolat lezárta után egy-két évvel, gyerek nincs, házas nem volt. Társkeresőn megismer egy férfit, Botondot, aki 8 évvel idősebb, de egy agglegény. Egy-két randi, a hölgy gyakorlatilag az első alkalommal már ott alszik a férfinél, szex, minden megvan. A férfi soakt utazik, elfoglalt, sok munkája is van. Az első és már szexes randi után nem jelentkezik. A nő keresi, Botond egy ideig hitegeti, aztán azt sem. Hetek telnek el, majd egy.két mailváltás megtörténik, de a férfi gyakorlatilag semennyire sem kezeli fontosnak a kapcsolatot. Mindig inkább a haverok, most épp nincs jedve kimozdulni, randira elmenni, max ha a nő felmenne hozzá, azt bírná, de ennyi. A nő meg, mint egy pincsikutya fut utána. Hiába figyelmeztetik többen, hogy hülyét csinél magából, ő csak megy a maga feje után. Még szórakozóhelyet is úgy választ, ahová a baráti körét is invitálja, ami közel van a férfihoz, hogy "hátha felbukkan". Egyszerűsítve a nő szerelmes a férfiba, a férfi semennyire sem becsüli őt, a nő könnyen adta magát és kepeszt. Milyen kapcsolat lesz ebből?


Második hölgyünk, mondjuk legyen a neve Erzsébet, egy Aranka korú, de két gyermekes elvált anyuka, aki egy vagányabb barátnője unszolására elmegy egy diszkóba, ahol megismerkedik egy a fenti sztorihoz hasonló korú és szituációjú férfival, Zsolttal. (A kettő nem ugyanaz, és a történetek valósak). A férfi nem igazán vonzódik Erzsébethez, beszélgetnek is, de nem hagy mély nyomot benne. Aztán a nő bejelöli Facebookon. Majd ahogy csetelnek, a férfinak is imponál az érdeklődés és megvan a randi. A randin Zsolt megcsókolja Erzsébetet, kézenfogva sétálnak egy parkban, sok dologról beszélnek. Zsoltot nem annyira testileg vonzza Erzsébet, hanem inkább a lelki társ jelleg, úgy érzi, mintha többtíz éve ismernék egymást és annyira egy húron pendülnek. Zsoltnak nagyon hiányzik egy társ, nem sokkal előtte elhagyta a párja egy hosszú kapcsolat után. Viszont Zsolt szeretné, ha udvarolhatna, ha szépen alakulna minden. Erzsébet az első randi után a telefonban már a közös életükről és jövőjükről beszél, mintegy "családnak" említi ömnagát, a házasságából született gyerekeit és Zsoltot, akit pár napja ismer csak. Zsolt korrektül elmondja, hogy hűséges, és társra vágyik, de nem tudja nélkülözni a barátait, a bulikat, stb. Előre szól Erzsébetnek, hogy nem akar egyből lekozmálni, szeretne egy felfutást a kapcsolatban, de az addigi életét nem akarja beáldozni, viszont a kapcsolat érdekében nyilván átrendezi az életét. Összegezve: a nő szerelmesebb a férfiba, a férfi, Zsolt udvarolna, randizna (a szex is megvolt már), de nem azonnal családot akar alapítani. A nő, Erzsébet meg mindennemű visszafogottság nélkül önti Zsolt nyakába a jövőbeli elképzeléseket, közös életet, hogy szerinte már ők lesznek mindegyikük utolsó kapcsolata stb. Hisztik, ha Zsolt buliba megy, holott Erzsébet dolgozik, ráadásul a buliból Zsolt küldi a képeket és mindenki üdvözletét, biztosítva az átláthatóságot és azt, hogy nem félrelépni megy oda. Na itt nem nyitott a jövőkép: Zsolt pár hét után kilépett a fojtogató és nyomuló kapcsolatból.


Hölgyeim, tudom, hogy hosszú volt. Tudom, hogy egy férfi szemszögéből lett leírva a két valós történet. De kíváncsi lennék, hány nő esik bele ebbe a hibába, hogy a nyomulásával üldözi el a férfiakat maga mellől?



2014. okt. 11. 19:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem voltak nyomulósak a nők. Zsolt meg szólhatott volna, ha problémája van Erzsébet ragaszkodásával. Szólt is, hogy még nem akar családot, de nem mondta ki tisztán, hogy Erzsikével nem akar. Tehát sumákolt egy kicsit, és húzta az időt, hogy legyen csaja, akit lehet döngetni, amikor hazaesik a buliból, de azért ne is legyen olyan komoly a dolog, hogy neki bármit tennie kelljen a kapcsolatért, és tiszta maradjon a lelkiismerete.


Amúgy a nagybetűs kérdés és a szöveg végén levő kérdés totál ellentétes egymással. Nincs benne tartás, azaz mindent megtesz a férfiért <--> nyomul és elüldözi a férfit.

2014. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Kicsit hoszu voltal
2014. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Tanulság: ha a férfi nincs odáig, meg vissza értünk, hagyjuk a p...csába! :D


A fenti két hölgy konkrétan családalapítás céljából keresett társat, határozott céllal, a választott férfiak pedig egyrészt nem igazán vonzódtak hozzájuk minden téren, másrészt nem az elköteleződés volt az első számú cél a szemükben.

Nem találkozott a kereslet és a kínálat.


Talán Aranka és Erzsébet sem voltak annyira szerelmesek, inkább kicsit kétségbeesetten keresték a megállapodottságot, a biztonságot, a családot.

2014. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Az első sztoriban nem a nő viselkedése a gáz, nem neki kellene szégyellni magát, hanem "Botondnak". Az ilyen pasikat kell messziről elkerülni. A nőci max annyiban hibázott, hogy olyannak akart szeretetet adni, aki nem érdemelte meg.


A második sztoriban kedves "Erzsébet" is elég retardált módon viselkedik. Nem csoda, hogy elváltak tőle, hiszen olyan hibákat követ el, amiket én már 16 évesen megtanultam, hogy sosem szabad.

Viszont a pali sem ér túl sokat. Minek fekszik le egy olyan nővel, akihez nem is annyira vonzódik? Miért akar neki udvarolni?

Egyébként Erzsébet egyedül maradt két gyerekkel, így valamennyire azért természetes az, hogy szeretné, ha újra kerek lenne a család, ezért kapaszkodik mindenbe, ami egy kicsit is fénylik.


Összességében: A legnagyobb gond nem a nők tartásával van, hanem ezzel a két pasival. Már elnézést, de 23 évesen hulladéknak tartom az ilyeneket. Az első konkrétan 38-nál idősebb (elvileg a második is egykorú vele), de még mindig bulizni akar, meg a haverok a legfontosabbak. Úgy kezelik a nőket, mint valami kis buta kamaszfiú, max. annyi különbséggel, hogy már többet sikerül megdönteni.

Ha nem kapnak a fejükhöz igencsak hamar, akkor könnyen lehet, hogy pár év, és már csakis kizárólag lelakott, kiélt nők/családanyáknak fognak kelleni, és nekik is a kapuzárási pánik miatt, vagy apapótlékként. És meg is fogják érdemelni, ha így lesz.


Bocsi, ha bunkó, sértő voltam, de ez van. :)

2014. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Az első esetben egyértelmű, hogy a férfi csak egy numerát akart. A másodiknál a nő nagyon szeretett volna egy teljes családot, a férfi pedig még kb. negyven évesen is inkább bulizgatni a haverokkal.

A két nő viselkedésével az a baj, hogy nagyon beleélték magukat, túlságosan ragaszkodtak a kép pasihoz, akik mindketten olyan kategória, akik után nem érdemes kaparni, már az elején le kellett volna őket pattintani.

2014. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha Botond oszinten lekommunikalta volna Aranka fele,h koszi de ennyi volt akkor Aranka a nem-bol biztos ertett volna.Abbol h ignoralva van,abbol nagyon sok pasi sem ert ergo en mindig megmondom h "nem":-)))


Egyik esetnel sem gondolom h a ok szerelmesek lettek volna,inkabb ketsegbeesetten akartak egy kapcsolatot.Az h miert nincs tartasuk a noknek...nem tudom,mert nekem mindig van,volt es lesz.


Ha egy pasi nem keres (ilyen meg nem volt,lekopogom:-))) akkor biztos h en nem keresnem.Velem ez mindig forditottan tortent meg,egyejest akartam ok mar parkapcsolatot vizionaltak,meg kozos jovot,sot volt egy felorult aki 1 honap utan mar a nemletezo gyerekeink nevet tervezte:-)))))


Szerintem egy ferfinak is lehetne tartasa ( a legtobbnek nincs,ugyanezeket a hibakat ismetelegetik:-))) es ez a nokre is igaz:-)))Viszont ettol szines a vilag:-)))

2014. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

szerintem egyik sztorinak sincs köze itt a tartáshoz.

az első történetben viszketett a nuni,ez mindennapos sztori mondhatni.

ahogy a másik is,de itt már komoly kontroll elvételre való törekvés volt a nő részéről,és mivel a férfi ennek teret adott ezért egyre súlyosbodott.

ha a férfi határozottabb és egyértelmű szabályokat fektet le,nem enged teret a hisztinek,megtartja az irányítást nem elveszíti és átadja a nőnek,akkor beérhetett volna,vagyis tipikus kontroll vesztés,aztán parából menekülés,mert nem bírt a nővel.

ezek alapján vagy nem ismeri a női természetet,vagy alapból nem volt kedve az egész dologhoz.

2014. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Számomra az az idegesítő a 2 sztoriban, hogy ezek a nők, már amennyire kivettem, tisztában voltak ezeknek a férfiaknak az "életmódjával", tehát hogy bulizósak és csajoznak ezerrel. Ilyen férfiak után a nők oda meg vissza vannak és köveket mozgatnának meg értük, a rendes férfiakat pedig kb. semmibe nézik. Kérdem én miért van ez?


A másik pedig az, hogy pont ezen korú nők vannak megkergülve a biológiai órájuk által és egyáltalán nem csodálkozom azon, hogy 10 körömmel ragaszkodnak egy pasihoz, de persze csak ha alfahím, tehetős, bulizós, jól néz ki. Gondolom Botond és Zsolt is ilyen, mert egy átlagkereső 30-as férfi nem hinném, hogy bulikra cseszné el a jövedelmét, ahol 1 éjszaka alatt akár a félhavi fizetése is elmehet lazán.


Én ebben a sztoriban nem találok jó és rossz karaktereket. A 2 nő hibás, mert a rendes férfiakat letojják, a 2 srác pedig abban hibás, hogy szex reményében hitegeti a nőket. Az pedig maximum szánalmas, ahogy ezek a 30-35 közötti nők vergődnek, mert az apaszerepre nem megfelelő alfahímek után vágyakoznak, ugyanakkor megfelelő apát is akarnak a gyereküknek, a 2 nem megy egyszerre, és megint mondom, aki rendes az a gáz náluk. 24/F

2014. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
4-esre reagálva: Ez nagyon nincs így. A mai világban ha jól tartja magát a férfi és anyagilag is rendben van, akkor 50-55 éves koráig lazán megkaphatja a 25-35-közti nőket, akik között nincs túl sok lelakott. Egy George Clooney szintű tartás, nem is kell feltétlenül sokat gyúrnia, de simán meglehet, és nekem ne mondja senki, hogy az az ember jelenleg nem 25 éveseket dug :)
2014. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Elég béna dolog egy világhírű színésszel példálózni.
2014. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!