Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs a nők egy részében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs a nők egy részében semmiféle méltóság, tartás?

Figyelt kérdés

Türelmet kérek és megköszönök, hosszú lesz. :)


Tisztelet a kivételnek, senkit nem szeretnék megsérteni, de van két példám is. Különösen kíváncsi lennék hölgyek válaszára

Az első, nevezzük őt Arankának. 30-35 közötti szingli nő, sokéves párkapcsolat lezárta után egy-két évvel, gyerek nincs, házas nem volt. Társkeresőn megismer egy férfit, Botondot, aki 8 évvel idősebb, de egy agglegény. Egy-két randi, a hölgy gyakorlatilag az első alkalommal már ott alszik a férfinél, szex, minden megvan. A férfi soakt utazik, elfoglalt, sok munkája is van. Az első és már szexes randi után nem jelentkezik. A nő keresi, Botond egy ideig hitegeti, aztán azt sem. Hetek telnek el, majd egy.két mailváltás megtörténik, de a férfi gyakorlatilag semennyire sem kezeli fontosnak a kapcsolatot. Mindig inkább a haverok, most épp nincs jedve kimozdulni, randira elmenni, max ha a nő felmenne hozzá, azt bírná, de ennyi. A nő meg, mint egy pincsikutya fut utána. Hiába figyelmeztetik többen, hogy hülyét csinél magából, ő csak megy a maga feje után. Még szórakozóhelyet is úgy választ, ahová a baráti körét is invitálja, ami közel van a férfihoz, hogy "hátha felbukkan". Egyszerűsítve a nő szerelmes a férfiba, a férfi semennyire sem becsüli őt, a nő könnyen adta magát és kepeszt. Milyen kapcsolat lesz ebből?


Második hölgyünk, mondjuk legyen a neve Erzsébet, egy Aranka korú, de két gyermekes elvált anyuka, aki egy vagányabb barátnője unszolására elmegy egy diszkóba, ahol megismerkedik egy a fenti sztorihoz hasonló korú és szituációjú férfival, Zsolttal. (A kettő nem ugyanaz, és a történetek valósak). A férfi nem igazán vonzódik Erzsébethez, beszélgetnek is, de nem hagy mély nyomot benne. Aztán a nő bejelöli Facebookon. Majd ahogy csetelnek, a férfinak is imponál az érdeklődés és megvan a randi. A randin Zsolt megcsókolja Erzsébetet, kézenfogva sétálnak egy parkban, sok dologról beszélnek. Zsoltot nem annyira testileg vonzza Erzsébet, hanem inkább a lelki társ jelleg, úgy érzi, mintha többtíz éve ismernék egymást és annyira egy húron pendülnek. Zsoltnak nagyon hiányzik egy társ, nem sokkal előtte elhagyta a párja egy hosszú kapcsolat után. Viszont Zsolt szeretné, ha udvarolhatna, ha szépen alakulna minden. Erzsébet az első randi után a telefonban már a közös életükről és jövőjükről beszél, mintegy "családnak" említi ömnagát, a házasságából született gyerekeit és Zsoltot, akit pár napja ismer csak. Zsolt korrektül elmondja, hogy hűséges, és társra vágyik, de nem tudja nélkülözni a barátait, a bulikat, stb. Előre szól Erzsébetnek, hogy nem akar egyből lekozmálni, szeretne egy felfutást a kapcsolatban, de az addigi életét nem akarja beáldozni, viszont a kapcsolat érdekében nyilván átrendezi az életét. Összegezve: a nő szerelmesebb a férfiba, a férfi, Zsolt udvarolna, randizna (a szex is megvolt már), de nem azonnal családot akar alapítani. A nő, Erzsébet meg mindennemű visszafogottság nélkül önti Zsolt nyakába a jövőbeli elképzeléseket, közös életet, hogy szerinte már ők lesznek mindegyikük utolsó kapcsolata stb. Hisztik, ha Zsolt buliba megy, holott Erzsébet dolgozik, ráadásul a buliból Zsolt küldi a képeket és mindenki üdvözletét, biztosítva az átláthatóságot és azt, hogy nem félrelépni megy oda. Na itt nem nyitott a jövőkép: Zsolt pár hét után kilépett a fojtogató és nyomuló kapcsolatból.


Hölgyeim, tudom, hogy hosszú volt. Tudom, hogy egy férfi szemszögéből lett leírva a két valós történet. De kíváncsi lennék, hány nő esik bele ebbe a hibába, hogy a nyomulásával üldözi el a férfiakat maga mellől?



2014. okt. 11. 19:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"A mai világban ha jól tartja magát a férfi és anyagilag is rendben van, akkor 50-55 éves koráig lazán megkaphatja a 25-35-közti nőket, akik között nincs túl sok lelakott."


Álmukban. :D

2014. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Pedig ez így van. Na nem azt mondom, hogy normális kapcsolat lesz belőle, az tényleg ritka. De egy olyan férfi, jó állással, jó autóval, jó lakással/házzal eccetera, igenis a legjobb nők közül válogathat, mert mindig van olyan nő, akit egy ilyen környezetbe beletéve, már veszi is le a bugyit. Álszent, aki ezt tagadja.
2014. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"Álszent, aki ezt tagadja."

Persze, persze. Minden fiatal nő egy bácsival szeretne hancúrozni minek is tagadnánk? :D Na, jól van, megyek aludni, elég képtelenséget olvastam ma. :D:D

2014. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de nem tudsz értően olvasni. Én egy szóval sem mondtam, hogy minden nő, hanem hogy van olyan nő! És egyébként nem is kevés.
2014. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Mutass róla vmi statisztikát, ne a levegőbe beszélj!


23 éves vagyok, és még 30-40 év körüli (szóval nem apám korú), jó egzisztenciával rendelkező férfiakat is kaphatnék, simán udvarolnak nekem, de soha nem álltam össze egy ilyennel sem. :D

2014. okt. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hát 15-ös te ennyire nem lehetsz sötét, már ne haragudj... Statisztika? Dubai, Monaco, Hollandia, Amerika, szerinted hány huszonéves nő szopkodja az idős multimilliomosok farkát? Nem egy, azt elárulom. Statisztikát meg ilyenről kérni is elég nagy tájékozatlanságra vall. Olyan dologról milyen statisztikát akarsz, amit senki nem szeret kiteregetni, csak csinálni? Ébresztő! 24/F
2014. okt. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
És megint csak mondom, nem minden nő, tehát te sem. Nem tudom miért veszed ezt úgy, mintha én konkrétan rád érteném, ilyenekkel vitatkozni sem érdemes, rádásul nincs is miről, hiszen ezek tények. 24/F
2014. okt. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Annyit még el szeretnék mondani, ha már kézzel foghatóbb dolgot szeretnél tőlem olvasni: Ebbe is bele fogsz kötni, hiszen én nem vagyok idős a 24 évemmel, ezt meg is értem, nem túl releváns de több, mint a semmi. Szóval: nem tartozom a legcsóróbb srácok közé, egy fokkal talán szebb vagyok az ördögnél is, de lóvéval olyan nők közül tudnék válogatni 18-35-ig, amiyenekből nem szégyellek. Más kérdés, hogy eddig sosem éltem ezzel a lehetőséggel, de jó a tudat, hogy van ilyen lehetőség. Na most, ha én kis egyetemistaként ezt megtehetem, se saját autóm, se saját házam, akkor szerinted egy jól kinéző, idősebb, sármos, tehetős faszi nem csinálja meg? Na ne vicceljünk, kérlek. :) 24/F
2014. okt. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy annyira sötét, hogy én szégyellem magam helyetted is, de semmi baj. :)


Szó sem volt eredetileg a pénzről, csak te keverted ide, mert nem tudsz mivel előállni.

Az a pali, aki akármilyen jó nőt is a pénze miatt szerez meg, még nagyobb rakás szánalom, mint a kérdésben említett két "férfi". Bocs, nálam a valaki "meg tud szerezni" valakit kategóriába nem tartozik bele az, hogy a pénzével teszi. Erre mindenki képes, akinek van pénze.

2014. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Te nem tudom miről beszélsz utolsó:D A pénz nyilvánvalóan jelen van a 2 sztoriban a férfiak részéről, "csak" ezért kevertem ide. Na mindegy hagyjuk, látom ez magas neked, mint kacsának a buszlépcső.
2014. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!