Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti miért tűrtök el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért tűrtök el ennyi mindent?

Figyelt kérdés

Elmagyarázom:


- Gondolj bele mi a legkevesebb amiért adnál már pofont


- Aztán abba hogy mi volt a legdurvább amit csináltak veled és mégsem adtál pofont se


- Ha az első egy durvasági skálán kevesebb pontot ér mint a második írd le az okát


(Félre értés ne essék nem az általános pofozkodás mellet kampányolok, hanem tényleg furcsállom hogy a legtöbb lánynak nincs semmi tartása, még akkor sem ha szép => ha elhesseget egy fiút, akkor még marad 99.)



2014. máj. 2. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

- Nagyon csúnyán lehord mindennek

- Megakart csalni

- a második szerintem durvább

Társfüggő vagyok :D

2014. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te, én nem értelek!

Asszem beütött a mentatea...


Meg hogy kell mellet kampányolni?

2014. máj. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még soha nem adtam pofont. Mert nem is kellett. A legdurvább dolog eddig az volt hogy buliban rám szállt egy hülyegyerek és lökdösött. Visszalöktem majd miután újra el akarta kezdeni, kidobattam a biztonsági őrökkel. Ezen kívül soha senki nem mert bántani, vagy kiabálni stb velem. Szerintem aki jó emberismerő, és elég erős személyiség, azzal nem is történnek hasonló dolgok. Egyébként meg az erőszak nem old meg semmit, tipikus férfigondolkodás, hogy egy pofonnal kell bármire is reagálni!
2014. máj. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!