Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a vallásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a vallásos barátomnak, hogy luxusprostituált voltam? Mi lenne a reakciótok a helyében?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem vissza Budapestre és a Barátomnak fogalma sincs, hogy mit csináltam az utazgatással, pihenéssel töltött éveim alatt.

A vicc az egészben az, hogy része volt abban, hogy ilyen lettem, mert Miatta döntöttem el, hogy soha nem leszek szerelmes és senki nem törheti össze a szívemet. Nem kenem ezt Rá, ne értsetek félre.

Csak Ő volt egész életemben az, akit tényleg szerettem és most együtt vagyunk, nem akarom elveszíteni.


Alapból nagyon különbözünk és tudom, hogy egyszer beszélnem kell Neki a múltamról.


De mégis hogyan?


Ő volt nekem mindenben az első és nagyon szeretem, nem veszíthetem el még egyszer.


23/N


2014. okt. 11. 19:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
luxusprostituált = gumi nélkül gazdag arabokkal
2014. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Amikor luxusprostituált voltál akkor már párkapcsolatban voltál vele vagy azután jöttél össze vele miután befejezted a prostituált "szakmát"?

Mert ez egyáltalán nem mindegy.

2014. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Mikor voltál vele először együtt és hogyan jöttetek össze újra? Amúgy előbb-utóbb tényleg kell majd vele erről beszélned sajnos :/ Valószínűleg ki lesz akadva. Én tuti úgy kezdeném a helyedben, hogy körbekérdezném, mit gondol a témáról. És hogy szerinted mennyi oka lehet annak, hogy egy nő ilyenbe belekezd. Plusz mit gondolsz róla. Lesd meg, milyen reakciói vannak...
2014. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván most is a gazdagok életét éled. Csak sejti hogy 23 évesen a fényűző élet csak valami sötét módon lehetséges.
2014. okt. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Utolsó nem, nem csak sötét módon lehet az embernek 23 évesen fényűző élete. ;)

Én is 23 éves nő vagyok, csak más szektorból úgymond. Igaz, nekem nem a páromnak kellett elmondani, hanem szülőknek, barátoknak, hogy leszbikus vagyok. Nem akkora dolog ez, mint a tied, de hidd el, hogy hazudozni nem éri meg. Akkor eltudnád titkolni, ha senki sem tudna róla. De amint tud egy ember is róla, akármennyire is bíztál benne, nem vagy biztonságban. Tudom, hogy nehéz, meg szereted, de ha nyugodtan akarsz élni, akkor jobb tisztázni ezt.

2014. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Azért kiváncsi lennék, hogy 23 évesen hogy lesz valakinek fényűző élete... Munkával nem, akkor hogy ?
2014. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én konkrétan a munkára gondoltam. :) 4 éve dolgozom és mások szerint fényűző életet élek. Szerintem meg normálisat.
2014. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
23 évesen , nulla tapasztalattal, sok pénzt kereseni munkával ? Hát.... csak én érzek logikai ellentmondást ?
2014. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
18: Nekem szerencsém volt. Sokan megbíztak bennem és mára már erős referenciám van. Nyilván, ha néhányan nem mernek velem kockáztatni, hogy inkább nekem adnak egy munkát, mint egy tapasztaltabb kollégának, akkor nem lennék itt, ahol.
2014. okt. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
19, duplán furcsa, mert a gondolkodás sem erősséged, hisz én arra akartam célozni, hogy honnan lenne tapasztalatod, hogy elvégezz egy munkát úgy, mint egy tapasztalt? Ráadásul, olyat, amihez középfokú szint is elég ?Tényleg érdekelne, hogy milyen jellegű munka ez...
2014. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!