Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a félelmem?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel már volt randi is jó volt,de még nem járunk pedig én szeretnék,de azt hogy szeretem és szeretném hogy a barátnőm legyen ezt majd egy szép helyen akarom neki elmondani.Nos valamiért félek hogy mi van ha elutasít,este telebeszéltem magam azzal,hogy attól hogy voltak randik attól még nem biztos hogy lesz is valami köztünk.3 évig volt részem viszonzatlan szerelembe,szóval a lányt még megcsókolni sem mertem pedig azt is meg akarom tenni,de úgy érzem ha elutasít akkor azt nem élem túl.Mit tegyek hogy megszűnjön ez a félelmem ?
2014. okt. 12. 08:27
 1/1 anonim ***** válasza:
abizonytalanság ezerszer szarabb és jobban felemészt, minthogy tudod tutira, hogy ne reménykedj, mert nincs esélyed. Én 1 év alatt így lettem tiszta lelkinyomorék. Szerintem lépj, sokat nem veszíthetsz vele.
2014. okt. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!