Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon miért van még mindig ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért van még mindig ez az érzés?

Figyelt kérdés
Nem megszokás érzése,olyat már éreztem,és meg tudom különböztetni az érzést.Barátnőmmel 1 hete volt az első évfordulónk.Hétvégén viszont szülinapi buliban voltunk.Ő is ivott,én is.Picit beteg módon,mikor iszik,kíván más ajkakat...a buliba volt 2 pár,a többiek vagy dugni mentek oda,vagy inni.Én alapjáraton nem vagyok ilyen,ám barátnőm végigcsókolt mindenkit,és én is az összes ott lévő csajt,és hanyagoltuk egymást.Viszont mikor szállt ki belőlem a pia,ráébredtem,hogy "mi a franc ez? én nem ez vagyok!" és utána jöttek a viták a csajjal.Másnap reggel elviekben szakítottunk,aztán együtt mentünk haza,mert másik városban volt a buli.A saját városunkban megreggeliztünk,és hülyültünk,közben az ingem rajta maradt,mert még amikor a buszt vártuk,azért én féltettem,hogy megfázik,mert ilyen törődő vagyok.Elváltak útjaink,mindketten egyedül.Hazaértünk,aludtunk.Aztán egy óra felé ír chaten,hogy menjek át ebédelni.Itthon nem volt kaja,mert..mert nem,ez nem lényeges.Szóval átmentem,csókkal és öleléssel köszöntött,bújt hozzám,először furcsáltam,aztán már inkább "jó,legyen,akkor folytassuk" érzésem lett.Befeküdtünk az ágyába,csókolóztunk,és azt mondta,hogy úgy érzi,még közelebb került hozzám.Na itt a kérdés.Miért van az,hogy ezek után is kötődünk egymáshoz?Bármennyire keserítjük meg egymás életét,mert ez való igaz,tényleg kicsináljuk egymás idegeit sokszor,bármit teszünk,vagy megbocsájtunk,vagy nem vesszük figyelembe,és folytatjuk.Az az érdekes,hogy én egy kedves,rendes,visszafogott srác voltam(vagyok,leszek) csak a külsőm torzult picit el,meg maga az életem.Szóval miért van a kötődésünk?

2014. júl. 1. 11:31
 1/7 A kérdező kommentje:
ui: én 18 ő 16 éves.
2014. júl. 1. 11:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezért utálom a piát. Mert a normális emberekből is a legrosszabbat tudja kihozni. Lehet megbánta. Vagy megbántátok és rájött, hogy nem érte meg az egész, mert Te többet érsz bárki másnál...vagy nem is tudom...Ti kell érezzétek...miért nem beszéltétek meg? Szereted?
2014. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
írj privit,kifejtem hosszasan
2014. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a pia hibája, csak felszabadítja a gátlásokat. A csaj egy ribizli.
2014. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül írom így,de ezzel kicsit magam ellen beszélek.Első alkalom volt egy év után,hogy ezt csinálta.Nem ment csóknál tovább,és az a legdurvább,hogy nekem nem hazudik,de egyáltalán nem.Nem vagyok naiv,ha esetleg megfordulna az eszetekben,ugyanis több szem is látta.Csak a csókig ment el,többre nem képes,mert valamilyen szinten ÉN hozzám kötődik,csak ilyenkor,hogy is mondjam.Ri*ancul tapasztalni akar.Alapjáraton meg rá se néz másra.
2014. júl. 1. 11:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy R-hez kötödsz, és ő ezt kihasználaja . no nincs is ebbe semmi :D
2014. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"barátnőm végigcsókolt mindenkit,és én is az összes ott lévő csajt"


akkor jól értem: 1:1! Akkor a megbocsátás senkinek sem joga, mindketten megcsináltátok a magatok kis buliját! Ha nincs egyikőtöknek sem oka másik mutogatni. Bár aki nem bírja a piát az ne igyon, vagy kontrolállja magát. Ha vkit szeretek és vele vagyok akkor nem smárolok mással.

2014. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!